Шановні підприємці !

Дата: 04.09.2022 07:51

Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом, яке щороку відзначаємо у першу неділю вересня!

День підприємця – це свято наполегливих, завзятих, працелюбних та енергійних людей, які розвиваючи власну справу створюють нові робочі місця, наповнюють місцевий бюджет.

Сьогодні найперших слів подяки заслуговують підприємці, які в умовах війни допомагають Збройним Силам України, займаються волонтерською діяльністю.

Війна в Україні боляче вдарила по малому бізнесу. Тож бажаю підприємцям якомога скоріше відновити свою власну справу, а влада громади всебічно сприятиме цьому процесу.

Маю глибоке переконання, що ви, шановні підприємці, й надалі удосконалюватимете свою роботу, будете розбудовувати виробничу та торговельну інфраструктуру, сприятимете сталому розвитку української економіки.

З нагоди професійного свята бажаю всім підприємцям успішної і плідної праці під мирним небом України, добробуту і злагоди в родинах, довгих і щасливих років життя!

Віримо в Україну!

Віримо в перемогу!

З повагою, сільський голова - Сергій Романюк.