5 вересня – Міжнародний день благодійності

Дата: 05.09.2023 10:04

Фото без опису

5 вересня – Міжнародний день благодійності. Свято було встановлено Генеральною асамблеєю ООН у 2012 році.

Цей день може вважати своїм святом кожен українець. Кожен з нас сьогодні тією чи іншою мірою є благодійником. Об’єднані Майданом, згуртовані перед обличчям агресора, українці сьогодні є для всього світу величним прикладом служіння країні. Прикладом злагодженої благодійної й волонтерської роботи, прикладом вміння гідно і щедро жертвувати свій час і ресурси задля допомоги ЗСУ, спільної якнайшвидшої Перемоги.

Тим, хто щодня сумлінно працює для українського суспільства на благодійній ниві – низький вам уклін від усієї громади. Ми знаємо усіх вас і безмежно вдячні за вашу роботу.

Донори, спонсори, партнери – ті, завдяки кому стає можлива робота благодійників – не зупиняйтеся. Ваша допомога приносить величезну користь суспільству.

Ті, хто вносить дещицю малу, долучаючись крапелькою до спільної справи, – ваш внесок надважливий. Саме ви робите армію боєздатною, сприяєте одужанню хворих, захищаєте тварин і навколишнє середовище. Нехай любов ніколи не покидає ваші серця.

Нехай кожен з нас зробить 5 вересня добру справу. Маленьку або велику. Яка допоможе зараз або в перспективі. Будь-яку. Україна – благодійна країна. Нехай світ про це знає.

Зі святом усіх нас!