Дата: від до Скинути

До Міжнародного Дня сім’ї в Ярунському будинку культури відбулась затишна зустріч з прийомними сім'ями.

Сільський голова Сергій Романюк привітав з Міжнародним днем сім’ї. У своєму виступі, сільський голова  відмітив:  "З родини починається життя, в сім’ї відбувається формування особистості, сім’я є джерелом любові та поваги, на яких будується цивілізоване суспільство і без яких не може існувати людина. Бажаємо вашим родинам бути квітучими, дружніми і згуртованими. Нехай почуття єднання і привітності завжди гріє вас в будь-яку погоду, в будь-який час року. Бережіть один одного і будьте щасливі!"

17:14 17.05.2021

Команда "Юність" обіграла команду "Олімпік" з рахунком 3:1

Сьогодні на стадіоні с.Ярунь відбувся матч кубку Весни 2021 між командами "Юність" (с.Гірки) та  "Олімпік" (с.Піщів)  Вітаємо наших ПЕРЕМОЖЦІВ!!! Команда "Юність" обіграла команду "Олімпік" з рахунком 3:1 Вітаємо! Вболівали за вас всією душею. Бажаємо нових звершень!

17:30 16.05.2021

Сердечно вітаємо усіх жінок з православним жіночим днем - Днем жінок Мироносиць !

Несіть мир вашої любові, вашого милосердя, вашого співчуття до усіх нужденних!  Нехай подвиг Святих Жінок-Мироносиць освітлює ваше життя, втішаючи і зміцнюючи Вас у найскладніші хвилини! А вашими неусипними молитвами нехай збережеться ще не одне покоління! Зі святом!!!

08:45 16.05.2021

ДОРОГІ ЖИТЕЛІ ЯРУНСЬКОЇ  ГРОМАДИ!  Сьогодні 15 травня ми відзначаємо Міжнародний день сім’ї.

ДОРОГІ ЖИТЕЛІ ЯРУНСЬКОЇ ГРОМАДИ! Сьогодні 15 травня ми відзначаємо Міжнародний день сім’ї.

Для кожного з нас родина – це найближчі й найдорожчі люди. Водночас це основа народу і майбутнього держави, нашої громади. Саме в родині дитина вперше пізнає, що таке любов і ніжність, душевне тепло і турбота, що таке добро. Саме тут плекаються і розвиваються духовні національні цінності, зберігаються споконвічні традиції , звичаї дідів-прадідів. Щасливою є сім’я, в якій всі її члени об’єднані довкола вічних моральних цінностей, де з мудрих батьківських настанов та добрих материнських порад проростають успіхи і таланти дітей, де панує взаємоповага, доброта, розуміння.

09:15 15.05.2021

Шановні медичні сестри!!!

Від щирого серця вітаємо Вас з професійним святом – Міжнародним днем медсестри.  Ви завжди поряд у найважливіші хвилини – коли людей спіткає біда. Ваші лагідні руки, усміхнені очі та добрі серця вселяють надію і допомогають здолати хвороби. Велике Вам спасибі за працю, що є запорукою успішної роботи усієї галузі.Самовідданість, милосердя, професіоналізм – це основні риси людей, які вибрали цей фах. Медична сестра – це не тільки професія, а й покликання.В день Вашого професійного свята ми бажаємо, щоб те милосердя, любов і піклування, які Ви даруєте пацієнтам, верталися до Вас сторицею. Бажаємо міцного здоров’я, сімейного благополуччя, поваги від земляків, а також сил і терпіння у Вашій праці. Дякуємо Вам за Вашу професійну щоденну роботу!

06:53 12.05.2021

Команди з Новоград-Волинської громади та району, минулого тижня провели футбольні матчі в офіційних турнірах.

Чемпіонат області. Вища ліга. 1-й тур. «Полісся» (Ставки) 2:0 «Звягель» (НВ) 08.05.2021 р. Ставки. "Ставки Арена". 16:00. Голи: Олександр Левенець (68, 82). Попередження: Д. Шевчук (48), Д. Момотенко (80), О.Левенець (90+1) – В. Скидан (30), Д. Шевчук (48), А. Бусленко (68). #Відео: https://youtu.be/Ff7yuV94c4o "Звягель" в рамках першого туру Чемпіонату області з футболу серед команд Вищої ліги, в центральному матчі туру поступився одному з головних конкурентів за призові місця, команді "Полісся" (Ставки). Матч проходив фактично на рівних, але в середині першого тайму арбітр матчу вгледів в карному майданчику "Звягеля" порушення правил і призначив пенальті, яке парирував голкіпер. В середині другого тайму арбітр знову вгледів у штрафному майданчику порушення правил. Цього разу господарі поля реалізували пенальті. 1:0. Звягельчани свої моменти не використали, а в кінці матчу "Полісся" подвоїло рахунок з гри.

15:16 10.05.2021