Прийміть вітання з найтеплішим і найдушевнішим святом – З ДНЕМ МАТЕРІ!

Материнство – дар Божий, вічне джерело буття людського, основа сім’ї, роду і народу. Саме уроки матері є головними дороговказами на життєвому шляху, а її любов – найнадійнішим оберегом. Кожен із дитинства і до своїх останніх днів несе в душі єдиний і неповторний образ найріднішої людини – образ своєї Мами, яка все зрозуміє, пробачить, і завжди любитиме, незважаючи ні на що. Велика вдячність матерям, які народили та виховали справжніх і вірних синів своєї Батьківщини – Героїв України, багатодітним матерям та жінкам, які стали турботливими неньками для дітей-сиріт. Турбота про Вас має стати нашим обов’язком та справою честі. У цей святковий день, милі, дорогі Матері, прийміть слова вдячності, любові і пошани! Здоров’я Вам, наші неньки, спокою – у домівки й Божого благословення – у родини. Україні - матері – мирного неба й подальшого розквіту! З найкращими вітаннями

10:05 09.05.2021

Шановні жителі Ярунської громади!!!

Щиро вітаю Вас з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!   День Перемоги - одне з найважливіших свят для України та для кожного з нас. Цей день єднає людей проти агресії та війни, символізує прагнення до миру, перемогу добра над злом, майбутнього над минулим, життя над смертю. У цей славний день ми згадуємо і вшановуємо пам’ять всіх чиї життя забрала війна, уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога, низько вклоняємося ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки.   Сьогодні ми відзначаємо 76 річницю великої Перемоги. Саме на цю дату нам припало, ще одне випробування на людяність та доброчесність. Сьогодні боремося проти страшної невидимої загрози, яка має також свою назву «Коронавірус». У цей час ми повинні зберігати спокій, і саме головне мир у своїх серцях. І не зважаючи на те, що зараз ми не маємо змоги відзначити День Перемоги, як у минулі роки, ми усі разом: працівники апарату сільської ради, старости сіл, соціальні працівники та працівники культури підготувались до свята. Усі ми разом привели до ладу пам’ятники, сквери, обеліски та могили загиблим воїнам. Воїнам, які віддали своє життя за наш мир.   Ми повинні пам’ятати про безцінний подвиг усіх та завжди вшановувати їх, 9 травня, молитвою та честю. Добра вам, міцного здоров’я, бадьорості і довгих-довгих років життя, уваги та любові близьких та рідних людей, мирного неба над головою!     З повагою та шаною сільський голова , Сергій Романюк.

08:15 09.05.2021

8 травня Україна вшановує День пам’яті та примирення.

У цей день важливо висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки Другої світової війни.

12:40 08.05.2021

Пам'ятаємо. Перемагаємо.

У День пам'яті та примирення, 8 травня, пройшло  покладання квітів до пам’ятників та братських могил, розташованих на території - села Орепи, Ярунської  територіальної громади.

11:30 08.05.2021

День сімейного консультування

До Міжнародного дня сім’ї 11 травня 2021 року директор Центру соціальних служб Ольга Маюн проводить День сімейного консультування для сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, в тому числі сімей учасників АТО, внутрішньо переміщених сімей. Мета заходу – популяризація цінності інституту сім’ї та сприяння у розбудові міцних та щасливих стосунків.

09:20 07.05.2021

Сеанс «Гарячої лінії» за участю начальника відділу із соціальної роботи

12 травня 2021 року з 10.00 до 12.00 Центр соціальних служб з нагоди Дня матері, Міжнародного дня сім’ї проводить сеанс «Гарячої лінії» за участю начальника відділу із соціальної роботи Центру соціальних служб Анни Опанасюк, головного спеціаліста служби у справах дітей Новоград-Волинської районної державної адміністрації з метою профілактики насильства в сім’ях та жорстокого поводження з дітьми, дитячої бездоглядності, пропагування сімейних форм виховання.

09:18 07.05.2021

Сергій Романюк: «Вшануймо пам'ять спочилих молитвою та живими квітами»

У Світлий Великодній тиждень звертаюсь до Вас, жителів Ярунської територіальної громади, розраховуючи на Вашу мудрість, розуміння та християнську відповідальність. Приєднуюсь до численних звернень старост, представників духовенства та закликаю відмовитись від штучних квітів і вінків на кладовищі.

14:39 06.05.2021

Міністерство соціальної політики України розпочинає інформаційну кампанію

Для переважної більшості людей домашнє насильство – це традиційно вкорінена норма, установлена поколіннями. Постраждалі від домашнього насильства (переважно жінки) не можуть належним чином виконувати свої батьківські обов’язки, внаслідок чого зростає рівень соціального сирітства.

14:31 04.05.2021