Разом до ПЕРЕМОГИ!

Сьогодні відбулась товариська зустріч між командами ФК "Звягель 2" - ФК "Ярунь ТГ ". Рахунок та гра ,зігрівають душу та дають сподівання ,що команда "Ярунь ТГ" ,не буде статистом ,у першості Житомирської області з футболу :  перемога ,над титулованим суперником , 4 : 3 - так тримати ... "Разом до перемоги"!

15:05 01.05.2021

Ось такий звіт отримав від Алли Олексіївни, старости Жолобненського округу

Хто паски пече, а ми сміття вивозимо, яке дісталось у спадок.  Коритища - кладовище 6 прицепів , крім ще спаленого.  У Жолобному вчора вивезли рештки, бо вже  раз вивозили,  у Будищах повивозили  трохи раніше.  Пісок учора на кладовища позавозили. Можна святкувати.  Зі святом Вас!!!

14:32 01.05.2021

ФК "Ярунь" надано право приймати матчі у Першості ЖОАФ

Сьогодні до нас в гості завітали Інспектори ЖОАФ, для інспекції стадіону,роздягалень,сидінь для вболівальників,прилеглої території до стадіону, тощо.По закінченню інспектування, інспекторами ЖОАФ було прийнято рішення,надати ннам право,приймати домашні матчі у Першості ЖОАФ на стадіоні в с.Ярунь.Також є не менш приємна новина.За сприянням Голови Ярунської ТГ Романюка С.В та Заступника Рай Ю.В був розроблений та роздрукований логотип Фк"Ярунь",за що наша вся  футбольна спільнота висловлює найщиріши слова подяки. Разом до Перемоги!!!

16:40 29.04.2021

Відбулася посадка лісу на території урочища Кудиновичі

Сьогодні, в рамках акції «СТВОРЮЄМО ЛІСИ РАЗОМ З ЛІСНИКАМИ НОВОГРАД-ВОЛИНЩИНИ» відбулася посадка лісу на урочищі Кудиновичі,  території Новоград-Волинського лісництва . Допомагали лісівникам у посадці лісу представники Ярунської сільської ради.

17:22 27.04.2021