Шановні учасники ліквідації аварії на ЧАЕС !

Вшановуючи сумнозвісну 35-у – річницю Чорнобильської катастрофи, подумки повертаємося до 26 квітня 1986 року, коли на Чорнобильській атомній електростанції сталася аварія, яка спричинила найбільшу у світі техногенну катастрофу.

14:10 26.04.2021

Шановні жителі громади!!!  Вітаю Вас з Благовіщенням Пресвятої Богородиці!

В його основі - повідомлення ангела Гавриїла Діві Марії «благої вісті» про народження у неї божественного немовляти, Спасителя роду людського. Благовіщення називають святом весни і загального благоденства в природі. Саме тому у народі говорять, що у цей день відбувається третя зустріч зими з весною. Вважається, що весна остаточно поборола зиму.

08:15 07.04.2021

Ціна на газ у квітні

Побутові клієнти ТОВ "Житомиргаз Збут" вже кілька місяців споживають газ за стабільною ціною. Компанія продовжуватиме здійснювати постачання природного газу для населення і з 1 квітня 2021 року за ціною 6,99 грн за кубометр, що дорівнює 0,6594339 грн/кВт*год.

10:32 02.04.2021