Дата: від до Скинути

День пам'яті захисників України — пам'ятний день в Україні, який відзначають 29 серпня.

Він приурочений пам'яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.  Символікою цього дня є квітка соняшника, адже у серпні 2014 року на полях саме із цією рослиною полягло багато українських воїнів.  Наприкінці серпня 2014 року після запеклих боїв бійці сил АТО потрапили в оточення під Іловайськом Донецької області. Російські військові обстріляли коридор, яким за домовленістю мали виходити українські бійці. За офіційними даними, навколо Іловайська і в самому місті загинули 366 українських бійців, близько 450 отримали поранення, 300 потрапили в полон, 84 досі вважаються зниклими безвісти.

10:00 29.08.2021

Дорогі жителі Ярунської ОТГ!

Щиросердно вітаю всіх вірян зі святом Успіння Пресвятої Богородиці!  Бажаю, щоб Господь укріпляв ваші духовні і фізичні сили на ниві утвердження духовності, злагоди в суспільстві!  Нехай Небесна заступниця завжди буде вашим оберегом Віри, Надії і Любові. Нехай Господь і надалі обдаровує всіх вас щасливими літами, міцним здоров’ям, духовною силою та наснагою, дарує вам всесильну свою допомогу у щирій праці. Хай душевна чистота, мир та спокій, добро і достаток будуть у ваших оселях, і слово Боже надасть усім вам наснаги на добрі і благі діла. Нехай цей урочистий день принесе світло до наших родин, затишок та Господню благодать. З повагою  ,  голова Ярунської ОТГ   -  Сергій Романюк.

10:30 28.08.2021

Шановні друзі!

Вітаю Вас з 30-ою річницею Незалежності України! 30 років українці – самостійні та вільні на рідній землі, примножують її багатства та не зраджують пам’яті тих, хто віддав життя за нашу свободу.

15:05 24.08.2021

В черговому турі чемпіонату Житомирської області з футболу,  ФК " Ярунь ТГ "( в гостях ) перемогли СК "Іванівка-2017 " -  4 : 2 .

В черговому турі чемпіонату Житомирської області з футболу, ФК " Ярунь ТГ "( в гостях ) перемогли СК "Іванівка-2017 " - 4 : 2 .

Гравці команди продемонстрували свою майстерність, командну згуртованість, бажання до перемоги, результатом яких стала надважлива перемога .   Бажаємо не зупинятись на досягнутому та надалі приносити радість перемоги своїм уболівальникам.  Так тримати!!!

22:20 21.08.2021

Сьогодні, 19 серпня, православна церква відзначає Преображення Господнє.

Згідно із християнською традицією, Преображення Господнє - це свято, встановлене на згадку про велику подію з життя Ісуса Христа, коли він, здійснивши половину свого земного служіння і достатньо довівши свою божественність вченнями та чудесами, вирішив ще особливим чином показати учням славу свого Божества. У народі це Свято часто також називають Яблучний Спас. Старі люди казали: «Прийшов Спас – йде літо від нас!» Дійсно, сонце ще яскраво світить і на дворі ще справжнє літо, однак день вже став помітно меншим, а вранці та ввечері вже відчувається легкий подих осені … За старовинним звичаєм у цей день освячуються яблука, виноград та інші фрукти, а також мед, що символізує подяку людей Богові за отримані від Нього дари природи. Тож вітаю Вас з цим знаменним святом і нехай в Вашому житті панує мир, спокій і добро!  Нехай горе і нещастя обходять стороною Ваш дім! Нехай з нами буде зажди Господь Бог! Та, щоб у це світле Свято Преображення Ваше життя також преобразилося на краще !!! З повагою голова Ярунської громади  Сергій Романюк

08:45 19.08.2021

Важка атлетика

Закінчились всеукраїнські спортивні змагання під девізом: "Хто ти майбутній олімпієць?" ГО ВФСТ "Колос", які проходили в період 11 по 14 липня 2021 року в м.Скадовськ . В змаганнях прийняли участь 192 учасника з 16 областей.   1 місце виборола команда Луганської області.  2 місце команда Одеської області.  3 місце команда Тернопільської області.  Збірна команда Житомирської області складена з вихованців Ярунської та Баранівської ОТГ посіла шосте місце, в особистому заліку маємо чемпіонку змагань та п'ять призерів всеукраїнського турніру. Вітаємо юних спортсменів та тренерів з гарним виступом.

09:30 15.08.2021