Куди звертатись для призначення субсидії

Особа, яка зареєстрована (проживає) у житловому приміщенні, має звернутися до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації (фактичного проживання). З 1 січня 2021 р. заяви з необхідними документами приймаються від громадян структурними підрозділами з питань соціального захисту населення районних держадміністрацій лише у разі надіслання їх на папері поштою або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг).

14:55 22.09.2021

МІНІСТЕРСТВО ЦИФРОВОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ інформує

Мінцифри відповідно до Положення про Міністерство цифрової трансформації України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 вересня 2019 року No 856, є головним органом у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики, зокрема, у сфері надання електронних та адміністративних послуг, та відповідно до покладених на нього завдань, здійснює заходи щодо створення та забезпечення функціонування Національної веб-платформи центрів надання адміністративних послуг (далі – Платформа Дія Центрів). Для підвищення рівня задоволеності фізичних та юридичних осіб якістю адміністративних та інших публічних послуг, які надаються в центрах надання адміністративних послуг (далі – ЦНАП), 6 вересня 2021 року Мінцифри презентовано Платформу Дія Центрів, доступну за посиланням: https://center.diia.gov.ua/. Цей проєкт реалізований за підтримки ПРООН в Україні, в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP) та проєкту SURGe, The Support to Ukraine’s Reforms for Governance Project, що фінансується Урядом Канади. Завдяки Платформі Дія Центрів кожен українець, який планує візит за адміністративною послугою, може сформувати маршрут до найближчого ЦНАП, перевірити актуальний графік його роботи, а також оцінити якість обслуговування. Незабаром з’явиться можливість попереднього запису до ЦНАП онлайн. Мінцифри планує запустити цю функцію у 2022 році та масштабувати на всі ЦНАП в Україні.

13:01 21.09.2021

ФК "Ярунь" - гордість громади!

Чудова , феєрична , а головне заслужена перемога. "Колос" Путиловичі - ФК Ярунь ТГ - 1 : 5 . Ще один крок до титулу зроблено, лишилося ще 2 , впевнений що ми зможемо. Молодці !!!

11:11 13.09.2021

Шановні працівники фізичної культури, тренери, ветерани галузі, спортсмени, шанувальники і уболівальники спорту!

Щиро вітаю Вас з Днем фізичної культури і спорту!    Відомо, що заняття фізкультурою загартовують не тільки тіло, а й дух людини, допомагають розвивати такі якості, як воля, цілеспрямованість, наполегливість, почуття товариства, благородство. Отож немає жодного сумніву, що лише здоровий спосіб життя сприяє здійсненню багатьох добрих справ, подальшому розвитку найкращих традицій рідного краю. На території нашої громади зростає популярність масової фізичної культури, примножуються багаті спортивні традиції, а спортсмени гідно представляють нашу громаду на спортивних аренах.   Нехай для кожного з Вас фізкультура і спорт стануть союзниками, принесуть радість і енергію, відчуття вічної молодості.  Бажаю всім міцного здоров’я, успіхів, наполегливості та перемог! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя спорту, популяризації та розвитку сфери фізичної культури.     З повагою, Сільський голова      -                                                Сергій Романюк .

10:51 11.09.2021

День знань у Ярунській громаді

Сьогодні, 1 вересня, у всіх 7-ми школах Ярунської громади відбулись урочисті заходи, зібравши в один яскравий візерунок різнобарвні вишиванки, квіти, кульки та стрічки, і, звичайно, найщиріші в світі дитячі посмішки та схвильовані обличя батьків і педагогів.

15:20 01.09.2021