Пенсійні послуги на Гіді

Отримання державних послуг має бути простим та зручним — особливо якщо це послуги для людей пенсійного віку. Тепер не обов'язково ходити в держоргани, щоб дізнатись, як отримати пенсійні виплати. Про це підкаже Гід з державних послуг. А ви просто клікайте на потрібну послугу в нашій підбірці найнеобхідніших держпослуг для людей пенсійного віку. Призначення пенсії за віком

16:06 28.10.2021

Платформа Центрів Дія вже функціонує і доступна

Платформа Центрів Дія вже функціонує і доступна за посиланням: https://center.diia.gov.ua/ . Даний онлайн ресурс призначений для отримання фізичними та юридичними особами інформації, необхідної для звернення до центрів надання адміністративних послуг (далі - центри), та забезпечення постійного підвищення якості надання адміністративних та інших публічних послуг у центрах. На Платформі Центрів Дія громадяни можуть:  дізнатися інформацію про роботу Центрів;  знайти та сформувати маршрут до найближчого до себе Центру; перевірити ефективність Центрів на дашбордах; залишити відгук про візит до Центру. Для працівників центрів стали доступними:  модуль дистанційного навчання; роз'яснення та рекомендації щодо роботи;  бібліотека матеріалів;  інформація щодо програм фінансової підтримки для центрів;  результати моніторингу центрів на дашборді.

10:06 23.10.2021

Вітання від ГОЛОВИ ЯРУНСЬКОЇ ГРОМАДИ СЕРГІЯ РОМАНЮКА

Сьогодні ми відзначаємо особливі свята для кожного українця - день Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці, державне свято – День захисника України. Це свято усіх, хто покликаний захищати свою рідну землю, хто своєю професійною чи волонтерською діяльністю забезпечували та забезпечують захист нашої держави.     Найцінніше, що є в нашому житті – це мир, спокій і стабільність. Саме під захистом українських військових, завдяки самовідданості наших бійців, ми спокійно живемо у своїх домівках, трудимося на своїй землі. Кожної миті ми повинні пам’ятати про це, усвідомлювати, що саме наші воїни виборюють для свого народу мирне майбутнє.    Схиляю голову перед подвигом захисників, низько вклоняюся тим, хто обрав життя військовослужбовця, усвідомлюючи суть і зміст цієї нелегкої повсякденної ноші, розуміючи усю вагомість і тяжкість професії.    У цей день всі ми підносимо щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб взяла під своє покровительство усіх наших бійців, аби кожен воїн повернувся живим до своєї родини    Шановні захисники України! Вітаю вас зі святом та бажаю міцного здоров'я, добра і щастя, сили і незламної віри у перемогу! І щоб у нашій Україні запанував довгоочікуваний мир!   Слава героям-захисникам України!     З повагою, Сільський голова     - Сергій Романюк.

12:51 14.10.2021

Шановні жителі Ярунської громади!

Сьогодні православні християни святкують День пам’яті апостола та євангеліста Іоанна (Івана) Богослова. Своє престольне свято цього дня святкують жителі сіл Гірки та Горбаша .

08:31 09.10.2021

Розвиток сімейних форм виховання

07 жовтня 2021 року директор Центру соціальних служб Чижівської сільської ради Ольга Маюн разом з головними спеціалістами Служби у справах дітей Новоград-Волинської райдержадміністрації Ганною Костюченко та Іриною Красєвою провели зустріч з мешканцями Ярунської територіальної громади щодо питання розвитку сімейних форм виховання та створення патронатних сімей.   З перших хвилин зустрічі було акцентовано увагу на тому, що пріоритетним напрямком в питанні створення патронатних сімей завжди є інтереси дитини, прагнення зберегти її біологічну родину, зробити умови існування цієї родини більш якісними. Тому держава сьогодні іде шляхом створення для дітей, які опиняються у складних життєвих обставинах, можливості проходити період соціально-психологічної реабілітації не в притулках та інших державних закладах, а в теплому родинному колі. Під час бесіди була проведена роз’яснювальна робота щодо поняття «патронат», «патронатний вихователь», надано список необхідних документів для кандидата в патронатні вихователі,  зауважено, що період роботи патронатним вихователем зараховується до трудового стажу.   Присутні ознайомилися з створенням патронатної родини, її спеціальним навчанням. Обговорювалося і питання грошового забезпечення. Після проведеної зустрічі мешканцям були надані контакти та адреса, за якими можна звернутись, у разі виявлення бажання стати кандидатом у патронатні вихователі. Адреса: м. Новоград-Волинський, вул. Шевченка 16 каб. 80.  тел. (04141)3-54-19

16:35 07.10.2021

Благодійна допомога для багатодітної сім’ї

Адміністрація Ярунської територіальної громади та колектив Центру соціальних служб Чижівської сільської ради висловлюють щиру вдячність депутату міської ради Ігорю Олейнику та підприємцю Артему Крамаренку за надану благодійну допомогу для багатодітної сім’ї, яка опинилися в складних життєвих обставинах. Благодійні справи завжди повертаються до людини сторицею, адже добрий вчинок уособлює в собі любов, турботу, добро.

16:03 04.10.2021

Як записатися на щеплення проти COVID-19 жителям Житомирщини

На Житомирщині можна вакцинуватися у 5 центрах масової вакцинації: у місті Житомирі в Центрі вакцинації проти COVID-19, створеному на базі ТОВ «ОЛДІ – Житомир», а також –  у 125 пунктах щеплення у кожному районі та у кабінетах щеплень у медзакладах охорони здоров’я первинної ланки.

12:27 04.10.2021