Житомирська область, Новоград-Волинський район

Голодомор - трагедія людства.

Мало знайдеться не тільки в історії України, а й світу, таких жахливих трагедій, як Голодомор 1932-1933 років, який випав на долю народу найродючішої і найблагодатнішої землі – України.

16:20 27.11.2021

Шановні жителі територіальної громади!

Багато трагедій пережив український народ, але жахливішого лиха, як Голодомор 1932–1933 років, історія не знає. Голодомор – одна з найстрашніших катастроф в історії людства. За своїм вражаючим масштабом Голодомор можна порівняти тільки з втратами нашого народу від Другої світової війни.

10:15 26.11.2021

Одна з головних цілей Мінцифри — навчити 6 млн українців цифрової грамотності до 2024 року.

Цього тижня платформа Дія.Цифрова освіта перетнула позначку в 1 мільйон унікальних користувачів, які зареєструвалися та навчаються за допомогою освітніх серіалів.  На порталі доступно вже 70 освітніх серіалів. Також на сайті є тест на цифрову грамотність Цифрограм для громадян, держслужбовців, медиків і вчителів. Долучайтеся до ком’юніті, у якому вже понад мільйон користувачів, та розвивайте свої цифрові навички.

09:48 26.11.2021

У Ярунському ДНЗ було проведено Тиждень безпеки

Директор, вихователі та пожежники провели тематичні заняття, різні види ігор з елементами безпеки життя, конкурси та аналіз небезпечних ситуацій для вихованців. Діти були в захваті від майстер-класу, який провели працівники стлужби порятунку.

14:20 25.11.2021

Що таке сімейний патронат?

Патронат над дитиною (далі - сімейний патронат) – це професійна комплексна послуга, що передбачає: тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, батьками складних життєвих обставин (насильство, бездоглядність, загроза життю і здоров’ю, проблеми з житлом, хвороба батьків або їх ув’язнення тощо). Сім’я патронатного вихователя – це сім’я, в якій за згоди всіх її членів повнолітня особа, яка пройшла спеціальний курс підготовки, виконує обов’язки патронатного вихователя на професійній основі.

08:55 25.11.2021

Мінцифри прагне, щоб якомога більша кількість українців дізналася про переваги та функціонал Платформи Центрів Дія та користувалися нею.

Матеріали, що: - закликатимуть працівників ЦНАП користуватися Платформою Дія.Центрів та щодня підвищувати їхні навички та якість сервісу; - познайомлять громадян із можливостями Платформи Дія.Центрів та підвищать їх рівень задоволеності адмінпослугами.

12:04 22.11.2021

Сьогодні ми говоримо слова вдячності Героям Небесної Сотні, всім захисникам української державності, всім воїнам, що приймають участь у військових діях на Сході нашої країни.

Ми, українці, маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

15:30 21.11.2021