Голодомор - трагедія людства.

Мало знайдеться не тільки в історії України, а й світу, таких жахливих трагедій, як Голодомор 1932-1933 років, який випав на долю народу найродючішої і найблагодатнішої землі – України.

16:20 27.11.2021

Шановні жителі територіальної громади!

Багато трагедій пережив український народ, але жахливішого лиха, як Голодомор 1932–1933 років, історія не знає. Голодомор – одна з найстрашніших катастроф в історії людства. За своїм вражаючим масштабом Голодомор можна порівняти тільки з втратами нашого народу від Другої світової війни.

10:15 26.11.2021

Одна з головних цілей Мінцифри — навчити 6 млн українців цифрової грамотності до 2024 року.

Цього тижня платформа Дія.Цифрова освіта перетнула позначку в 1 мільйон унікальних користувачів, які зареєструвалися та навчаються за допомогою освітніх серіалів.  На порталі доступно вже 70 освітніх серіалів. Також на сайті є тест на цифрову грамотність Цифрограм для громадян, держслужбовців, медиків і вчителів. Долучайтеся до ком’юніті, у якому вже понад мільйон користувачів, та розвивайте свої цифрові навички.

09:48 26.11.2021

У Ярунському ДНЗ було проведено Тиждень безпеки

Директор, вихователі та пожежники провели тематичні заняття, різні види ігор з елементами безпеки життя, конкурси та аналіз небезпечних ситуацій для вихованців. Діти були в захваті від майстер-класу, який провели працівники стлужби порятунку.

14:20 25.11.2021

Що таке сімейний патронат?

Патронат над дитиною (далі - сімейний патронат) – це професійна комплексна послуга, що передбачає: тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, батьками складних життєвих обставин (насильство, бездоглядність, загроза життю і здоров’ю, проблеми з житлом, хвороба батьків або їх ув’язнення тощо). Сім’я патронатного вихователя – це сім’я, в якій за згоди всіх її членів повнолітня особа, яка пройшла спеціальний курс підготовки, виконує обов’язки патронатного вихователя на професійній основі.

08:55 25.11.2021

Мінцифри прагне, щоб якомога більша кількість українців дізналася про переваги та функціонал Платформи Центрів Дія та користувалися нею.

Матеріали, що: - закликатимуть працівників ЦНАП користуватися Платформою Дія.Центрів та щодня підвищувати їхні навички та якість сервісу; - познайомлять громадян із можливостями Платформи Дія.Центрів та підвищать їх рівень задоволеності адмінпослугами.

12:04 22.11.2021

Сьогодні ми говоримо слова вдячності Героям Небесної Сотні, всім захисникам української державності, всім воїнам, що приймають участь у військових діях на Сході нашої країни.

Ми, українці, маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

15:30 21.11.2021

А ВИ ЗНАЄТЕ, ЩО ПЕНСІЮ МОЖНА ПРИЗНАЧИТИ НЕ ВИХОДЯЧИ З ДОМУ?

Подбати про призначення пенсії при досягненні пенсійного віку можна заздалегідь, скориставшись можливостями вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України (розділ «Щодо пенсійного забезпечення» пункт «Анкета надання інформації для автопризначення пенсії за віком»).

15:52 18.11.2021