Запитання-відповіді: електронна трудова книжка

1. Який вигляд має електронна трудова книжка та на якому ресурсі її шукати? Електронна трудова книжка – це цифровий аналог паперової трудової книжки. У ній відображається уся наявна інформація про набутий стаж, записи про прийняття на роботу, переведення, звільнення тощо.

12:00 18.11.2021

Допомога по утриманню дитини на Гіді

На яку допомогу при народженні дитини можуть розраховувати батьки? Скільки становить грошова компенсація в «пакунку малюка»? Як оформити допомогу на дитину з багатодітної сім'ї? Як отримати допомогу на дитину одинокій матері або при усиновленні дитини? Про все це розповість Гід із державних послуг. Для вашої зручності підготували добірку держпослуг, які пов’язані з виплатами на утримання дітей.

14:40 15.11.2021

Послуги для опікунів та піклувальників на Гіді

Плануєте взяти під опіку або піклування дитину чи недієздатну особу? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити. Підготували для вас добірку послуг для опікунів та піклувальників на Гіді.  Призначення опікуном або піклувальником повнолітньої недієздатної особи або особи, цивільна дієздатність якої обмежена

09:00 09.11.2021

Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги

Благодійність завжди була властива українському народу. Це ще раз підтвердив депутат міської ради Ігор Олейник, котрий надав благодійну допомогу - картини для шкіл, підставки для взуття, дитячі намети, ванночки та канцелярію для дитячих садочків. Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за розвиток  громади. Поки такі люди живуть і працюють, то буде жити і наша нація українців.

12:10 01.11.2021

Змінюємо екосистему планети!

30 жовтня, Ярунська територіальна громада прийняла участь в акції «Висадження дерев одним мільйоном людей за 1 добу» у рамках глобального проекту Greening of the Planet. Колективом висаджено 8 тисяч саджанців сосни та 3 224 саджанців берези. Лише за один день українці висадили близько 3 мільйонів деревних рослин.

10:20 01.11.2021