Новорічна локація готова!

Дякуємо лісничому Васильчук Олексію Леонідовичу за гарнющу ялинку!Це була потужна підготовка! І приємно, що цього року до створення цієї краси доєдналася ще більша кількість жителів.

14:05 31.12.2021

Дорогі діти!  Шановні дорослі!  Щиро вітаю вас із Днем Святого Миколая!

Дорогі діти! Шановні дорослі! Щиро вітаю вас із Днем Святого Миколая!

В Україні здавна шанують Миколу Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує усім віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі світлі почуття, надихає нас на добро.

11:20 19.12.2021

Вітаємо з Днем народження голову Ярунської територіальної громади Романюка Сергія Вікторовича!

Робота з людьми – це завжди непросто і завжди відповідально. А стояти на чолі громади – особливо. Адже вирішувати щодня доводиться безліч найрізноманітніших проблем різного масштабу.

07:30 17.12.2021

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії  на Чорнобильській АЕС  - День ліквідатора.

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС - День ліквідатора.

Аварія, що сталася в квітні 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції стала однією з найбільших катастроф в історії людства. Це лихо набуло глобального характеру, залишило незагоєну рану на землі України і в серці її народу. Це    лихо, до якого ніхто не був готовий,  яке розділило нашу історію на ДО і ПІСЛЯ.         Саме ліквідатори першими взяли на себе приборкання радіаційної стихії, саме вони, пройшли через усі кола ядерного пекла, саме вони  ціною свого здоров’я та, навіть , життя врятували нашу зелену планету від ядерної загрози.      Ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів! Ми не маємо права забувати про загиблих! Світла їм  пам’ять ! Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!        Висловлюємо щиру подяку за Ваш неоціненний подвиг, героїзм і мужність. Ви відважно кинулися до боротьби  аби усунути наслідки аварії, не чекаючи ні нагород, ні відзнак, почасти навіть не усвідомлюючи усієї небезпеки, на яку наражалися.     Ми у невідплатному боргу перед Вами.     Саме завдячуючи Вашій самовіданній праці у зоні зараження,  ми маємо усе те, що зветься одним словом - ЖИТТЯ! Низький Вам за це уклін.    Шановні ліквідатори! Щиро бажаю усім міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!     З повагою , Ярунський  сільський голова  - Сергій Романюк.

20:10 14.12.2021

Внутрішньо переміщені особи зможуть змінювати місце свого фактичного проживання онлайн на порталі Дія. Кабмін ухвалив відповідну постанову.

Раніше для зміни місця фактичного проживання/перебування необхідно було звертатися до органів соціального захисту населення. Приносити паперові довідки та стояти в чергах. У разі зміни місця проживання в межах одного району нову довідку не видавали. Так, склалася ситуація, коли інформація в реєстрі не відповідає інформації, яка міститься в паперових довідках ВПО.  Скоро це можна буде зробити в декілька кліків. Потрібно буде лише заповнити заявку на порталі Дія та підписати її електронним підписом. Після цього ви отримаєте повідомлення про результат розгляду заявки. Тоді можна буде згенерувати оновлену електронну довідку ВПО у застосунку Дія. Ходити в органи соціального захисту або ЦНАП, якщо у вас є електронна довідка ВПО, — непотрібно. Готуємо послугу до запуску.

12:25 13.12.2021

Шановні депутати,   працівники апарату  Ярунської сільської ради, ветерани місцевого самоврядування, колеги!

Шановні депутати, працівники апарату Ярунської сільської ради, ветерани місцевого самоврядування, колеги!

Прийміть найщиріші вітання з нашим  професійним святом — Днем місцевого самоврядування!  У сучасному суспільстві, в умовах впровадження реальних реформ,  органи місцевого самоврядування покликані сприяти розв’язанню життєво важливих проблем місцевого та державного значення. Саме місцеве самоврядування   покликане створювати умови для реалізації громадських і приватних інтересів, налагоджувати зв’язки між громадою та владою і   спільними зусиллями будувати Українську державу.

23:58 06.12.2021

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України! Дорогі ветерани!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом - Днем Збройних Сил України! Саме у цей, складний для нашої країни час, ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії.    Це загальнонаціональне свято в нашій державі, адже українці згуртувалися і довели, що весь народ може стати на оборону своєї країни, і кожен громадянин, незалежно від віку, може долучитися до захисту України в різних своїх можливостях, методах та допомозі.     Я хочу звернутися до солдатів і офіцерів, які щодня щиро, вірою і правдою служать Українському народові. Сьогодні Ваше свято, бо українське військо сильне Вами. Тож прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України!     Козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд.     Величезна подяка волонтерам, підприємцям, усім небайдужим людям, які  матеріально та морально підтримують Збройні Сили України.

09:23 06.12.2021