Земельні послуги на Гіді з державних послуг

Плануєте зареєструвати земельну ділянку, затвердити проєкт землеустрою або внести відомості про межі частини ділянки до Державного земельного кадастру? Гід з державних послуг підкаже як та за який час це можна зробити.  Для вашої зручності підготували добірку земельних дозвільних послуг на Гіді.

12:07 31.01.2022

ЗАЛИШИЛА 2-ох МІСЯЧНЕ НЕМОВЛЯ НА 10 РІЧНУ СЕСТРУ ТА ПІШЛА ПИЯЧИТИ

Так, днями до поліцейських звернувся голова Ярунської територіальної громади, який розповів, що 35-річна жінка залишила двох діток без нагляду. Поліцейські та соціальні працівники швидко виїхали для перевірки вказаного повідомлення.

16:20 26.01.2022

Робоча зустріч з центром зайнятості

З метою наближення послуг служби зайнятості безпосередньо до мешканців Ярунської територіальної громади, центром зайнятості 26 січня проведено зустріч з адміністративним апаратом громади та директорами шкіл.

13:20 26.01.2022

Якщо Ви постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, Вам необхідно знати алгортм дій, які допоможуть у скаладних життєвих обставинах.

Алгоритм дій у випадках домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі: 1. Якщо починається сварка, яка може закінчитися фізичним насильством, намагайтеся уникнути контакту і перейдіть у інше приміщення, яке можна легко покинути. Тримайтеся ближче до виходу. Уникайте суперечки у приміщенні, де є гострі та ріжучі предмети. 2. Знайдіть місце, куди можете піти у разі небезпеки. Це місце повинне бути безпечним, щоб кривдник вас не знайшов.  3. Домовтесь зі своїми сусідами, щоб вони викликали поліцію у випадку, коли почують крик з вашого помешкання.  4. Зробіть дублікат ключів та сховайте їх у надійному місці, щоб у разі небезпеки ви могли швидко вийти з приміщення та дістатися до безпечного місця.  5. Заховайте у безпечному місці необхідну суму грошей, список з необхідними номерами телефонів, паспорт, документи дитини та інші важливі документи, необхідний одяг та ліки. 6. Заздалегідь дізнайтеся телефони місцевих служб, які можуть надати Вам необхідну підтримку та допомогу.  7. Не мовчіть! Розкажіть про свою проблему людям, яким довіряєте, і обов’язково зверніться за допомогою до спеціаліста.  Якщо Ви потребуєте консультації або роз’яснення з даного питання, то можете зателефонувати на номери «гарячих ліній»:  • 15-47  • 0-800-500-335  • 116-123 • 0-800-500-225  • 116-111 • 15-45  • 0-800-213-103

18:55 24.01.2022

Сімейний патронат

Термін перебування під патронатом визначається потребами дитини та залежить від складності життєвих обставин, які спричинили її влаштування, але не має перевищувати 3 місяці. В окремих випадках є потреба в подовженні термінів, але загальний термін перебування не повинен перевищувати 6 місяців. Якщо після спливання зазначеного терміну, біологічними батьками дитини не подолано складні життєві обставини, або за інших причин повернення до сім’ї не є можливим, для дитини підберуть альтернативні форми сімейного виховання – усиновлення, опіка/піклування, прийомна сім’я чи дитячий будинок сімейного типу.

11:45 23.01.2022