Служба у справах дітей Ярунської сільської ради шукає ПАТРОНАТНИХ ВИХОВАТЕЛІВ .

Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин. Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом із батьками або іншими її законними представниками. Термін перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя не може перевищувати трьох місяців. Коли є обставини, що обґрунтовують необхідність і доцільність перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя триваліший термін, орган опіки та піклування може його продовжити, однак не більше ніж до шести місяців. За цей час соціальні фахівці працюватимуть з батьками дитини для подолання труднощів, через які її було вилучено. У разі неможливості відновити здатність батьків виховувати дитину, їй підшукають іншу форму сімейного виховання. Держава відповідно здійснює фінансування послуги патронату над дитиною – грошове забезпечення або заробітна плата патронатному вихователю становить 5 прожиткових мінімумів, а це 12405 гривень, соціальна допомога на утримання дітей відповідно до їхнього віку та кількості: допомога на дитину віком від народження до 6 років становить 4200 гривень, допомога на дитину віком від 6 років до 18 років становить 5236 гривень.

12:30 16.02.2022

ЯК ПІДГОТУВАТИ ДІТЕЙ ДО НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ. В УКРАЇНІ СТВОРИЛИ МЕТОДИЧКУ ДЛЯ БАТЬКІВ

В Україні створили методичку «Супергерої безпеки», у якій батькам пропонують алгоритм підготовки дітей у разі можливих надзвичайних ситуацій. Щоб якомога більше людей могли ознайомитися з інструкцією, у Facebook розпочали публікацію матеріалів з хештегом #миготові. Про це повідомив бізнес-викладач Валерій Пекар.

08:03 11.02.2022