«Бізнес-коучинг ДОПОМОГА»

Запрошуємо підприємців вашого регіону скористатися безкоштовною допомогою в межах волонтерської ініціативи «Бізнес-коучинг ДОПОМОГА» та побудувати чи реорганізувати свою діяльність в нових реаліях. Важкий час. Важко зосередитися та налаштувати себе та свою діяльність під час війни. Але УКРАЇНСЬКИЙ БІЗНЕС МАЄ ЖИТИ! Деякі українські бізнес-коучі згуртувалися та знайшли де можуть застосувати свої професійні здібності задля допомоги Україні та українцям – на економічному фронті. До волонтерської бізнес-спільноти входять коучі, які профі з: - фінансів (з великим досвідом роботи з юридичними особами); - економісти; - фахівці з продажів та побудови комунікацій; - психологи. Для отримання допомоги багато дій не потрібно – лише перейти за посиланням у телеграм-групу https://t.me/businesscoachingHELP та написати свій запит чи просто «потрібна консультація». Одразу ж вас підхватить вільний спеціаліст та ви домовитесь про онлайн зустріч або в телефонному режимі у зручний для вас час. Будь-який запит буде прийнят в роботу! Ви зможете знайти вихід із склавшихся обставин! За словами співініціаторки цього волонтерського проєкту Олени Острініної, бізнес-коуча та фінансиста з 22-річним досвідом, вже є підприємці, які змогли налаштувати свою діяльність в нестабільних умовах воєнної економіки або взагалі повністю перепрошити свій бізнес, навіть невеликий. Все реально.

10:51 26.04.2022

Аварія на Чорнобильській АЕС стала одним з похмурих символів трагедії, до якої може призвести техногенна катастрофа

Вночі 26 квітня 1986 року в 01:23 на АЕС, що знаходиться на території України, стався вибух. Будівля четвертого енергоблоку, покрівля машинного залу частково обвалилися. У різних приміщеннях і на даху виникло понад 30 вогнищ пожежі. В результаті аварії стався викид в навколишнє середовище до 380 000 000 кюрі радіоактивних речовин, зокрема ізотопів урану, плутонію, йоду, цезію, стронцію. Всього в атмосферу було викинуто близько 520 небезпечних радіонуклідів. Загальна площа радіаційного забруднення України склала  майже 60 тисяч квадратних кілометрів і з населенням 2,6 мільйона осіб.  Чорнобильська катастрофа – екологічно - соціальна катастрофа. У цей день вшануймо ліквідаторів, за їх сміливість та відвагу! Передаємо найщиріші слова вдячності та доземний уклін за високу громадянську позицію і схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом. Їх подвиг назавжди увійшов до літопису мужності і патріотизму українського народу. Нехай чорнобильські дзвони озвуться в наших душах жалем, милосердям та співчуттям. Будемо пам’ятати Чорнобиль, зробимо все для того, щоб на долю людства більше не випало таких жахливих катастроф.

09:05 26.04.2022

Можливість перетинання кордону громадянами України за внутрішніми паспортами продовжено

Таке рішення прийнято, зважаючи на ситуацію, що складається на території України під час воєнного стану, коли громадяни України не можуть швидко і вчасно оформити паспорт громадянина України для виїзду за кордон (закордонний паспорт).

08:00 25.04.2022

Сьогодні завдяки керівнику ПП "БІСКВІТО-МІЛК" Савчук Світлані Іванівні, отримали продуктові набори молочної продукції для 119 підопічних Ярунської територіальної громади, які обслуговуються соціальними працівниками.

19:41 20.04.2022

Дякую усім , хто долучився до випікання пасок - для наших захисників .

Так, напередодні свята Христового Воскресіння кухарі шкіл та садочків ,небайдужі жителі громади - на чолі з старостами , засвідчили свою повагу та шану нашим Захисникам та Захисницям та підготували близько 700 пасок , які вже відправились в 30 механізовану бригаду та 99 батальйон.

16:53 20.04.2022

Чи будуть вихідними днями 25 квітня, 2 травня та 9 травня?

Статтею 73 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП) встановлено 9 святкових днів (зокрема 1 травня – День праці, 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні) та 4 неробочі дні – релігійні свята, в які не проводиться робота (7 січня і 25 грудня – Різдво Христове, один день (неділя) – Пасха (Великдень), один день (неділя) – Трійця).

11:52 20.04.2022