Дата: від до Скинути

ВПО зможуть виправити дані у заявці про взяття на облік і отримати перерахунок допомоги

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення, яким передбачена можливість коригування помилок у даних, наданих внутрішньо переміщеною особою під час подання заявки про взяття на облік.

15:51 18.05.2022

Уряд спростив процедуру отримання посвідчення водія

Кабінет Міністрів України спростив процедуру навчання та отримання посвідчення водія у Сервісних центрах МВС. Це відбулось на засіданні Уряду 10 травня. КМУ прийняв постанову «Про навчання водіїв та державну реєстрацію транспортних засобів у період дії воєнного стану в Україні».

11:59 16.05.2022

ЮНІСЕФ Спільно

Гуманітарна грошова допомога для сімей з дітьми в Україні

08:20 16.05.2022

Пенсійний фонд інформує

ДО МІНІМАЛЬНОГО СТРАХОВОГО ВНЕСКУ — ЗАПОРУКА ЗАРАХУВАННЯ СТРАХОВОГО СТАЖУ В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ    30.04.2022 набрав чинності Закон України від 15.02.2022 № 2040-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення пенсійного законодавства», яким, зокрема, внесено зміни до статті 24 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі — Закон) щодо розміру доплати до мінімального страхового внеску, яку необхідно здійснити для зарахування неповного місяця роботи як повний місяць. Якщо сума сплачених за відповідний місяць страхових внесків з урахуванням сум страхових внесків, сплачених виходячи з мінімальної заробітної плати, є меншою, ніж мінімальний страховий внесок, цей період зараховується до страхового стажу як повний місяць за умови здійснення, відповідної доплати до суми страхових внесків з урахуванням сум страхових внесків, сплачених виходячи з мінімальної заробітної плати на дату здійснення доплати, таким чином, щоб загальна сума сплачених коштів за відповідний місяць була не меншою, ніж мінімальний страховий внесок.

15:30 15.05.2022

Відтепер підписати документ у суд або взяти участь у судовому засіданні можна дистанційно

Зараз електронний суд є зручним та швидким способом отримати доступ до правосуддя. Відтепер українці, які вимушено покинули свою домівку чи перебувають на окупованій території і не мають можливості підписувати документи вручну або КЕПом, щоб подати їх до суду, можуть це зробити з Дія.Підписом.

11:58 15.05.2022