Дата: від до Скинути

Дорогі друзі! Сьогодні ми відзначаємо 26 річницю Конституції України – Основного Закону нашої держави.

У ніч з 27 на 28 червня 1996 року Верховна Рада ухвалила Конституцію України. Цю історичну подію сьогодні ми сприймаємо особливо, адже в Основному Законі закладені головні засади Української держави: Незалежність, територіальна цілісність, законодавчо прописаний державний устрій тощо.

08:00 28.06.2022

Життя віддав за Україну - житель села Колодянка , Шумляківський Юрій Олександрович , 01 .09 .1974 року народження ,військовослужбовець 95 бригади

Мужній воїн і щирий патріот боровся за вільне і світле майбутнє у Богом благословенній незалежній і суверенній Україні. Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким. Нехай Всемилостивий Господь допоможе пережити гіркий біль важкої і непоправної втрати. Низький уклін нашому воїну-захиснику.

11:10 20.06.2022

Шановні фермери та працівники фермерських господарств! 19 червня вся країна відзначає – День фермера

Сьогодні фермер і фермерство – це навіть не професія, а швидше спосіб життя особливих людей, які не уявляють себе без землі, без пшеничного поля і вранішнього сонця, що сходить над рідною землею. Ви вносите відчутний внесок в розвиток аграрної галузі та економіки нашої громади та країни вцілому.

08:00 19.06.2022

З Днем батька вітаємо усіх чоловіків, яким в житті випала почесна та відповідальна місія бути батьком

Наші батьки – найближчі до нас люди в усьому світі. Тато і мама – найперші слова, які в більшості ми вимовляємо, коли вчимося розмовляти рідною мовою. Ми намагаємося їх порівнювати, дивимося на них, вивчаємо їх. Вони для нас одночасно і найбільша загадка, і найбільше відкриття. Добре, коли вони є у нас і сумно, коли залишають.

07:45 19.06.2022

Відважних представників порядку і права вітаємо з Днем дільничного!

Нехай захист для Вас буде тільки мирним, а в складних обставинах завжди знайдеться опора і підтримка, вдома очікують тепло і затишок, робота винагороджує повагою колективу і громадян на ділянці!

16:21 18.06.2022