Увага! Тополиний пух!

З  приходом перших, по-справжньому теплих днів тополиний пух з'являється на вулицях наших міст і сіл. Вони заповнюються теплим «снігом», а жителі  чхають, витираючи очі, що сльозяться, лають тополі як можуть.

15:52 10.06.2022

Державна служба України з питань праці запускає нову інформаційну кампанію «Україна працює!»

З метою розширення консультаційної підтримки працівників та роботодавців у важкий період воєнних дій, які зможуть ефективніше працювати задля підтримки армії та наближення нашої перемоги, Держпраці за підтримки Проєкту Міжнародної організації праці «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» запускає нову інформаційну кампанію «Україна працює!».

10:44 10.06.2022

Держпраці розширює пілотний проєкт: тепер консультаційний супровід зможуть отримати не лише релоковані, а й інші роботодавці

З початку бойових дій на території України Держпраці докорінно змінила підходи до реалізації своїх повноважень. Головним вектором діяльності визначено консультування та надання допомоги в організації процесу виробництва з метою збереження та зміцнення економіки України.

15:10 09.06.2022

Чи потрібно змінювати місце реєстрації при перейменуванні вулиць

Упродовж останнього часу у багатьох містах України були змінені назви вулиць, провулків, проїздів. За підтримки громадськості вулиці, названі іменами діячів сусідньої держави-агресора, отримують нові назви, в тому числі і імена Героїв України, а міські, сільські і селищні ради відповідно до ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» приймають рішення про перейменування.

12:51 07.06.2022

Запуск кампанії «Україна працює!»

З метою реалізації окремого доручення Голови Державної служби України з питань праці, за даним посиланням  інформуємо про запуск кампанії «Україна працює!».

16:18 06.06.2022

З днем журналіста

Професія журналіста особлива для всього нашого суспільства. Адже свобода слова, вільна преса, достовірна інформація – це невід’ємні атрибути відкритого демократичного життя. Вони мають велику цінність для кожної людини, яка хоче жити своїм розумом, самостійно приймати рішення і нести за них відповідальність.

07:35 06.06.2022

1 червня щорічно святкують Міжнародний день захисту дітей.

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти так потребують любові, турботи і батьківської ласки! Так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям. Нехай дитячі посмішки висвітлюють нашу планету, і кожен із маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим під мирним небом.

08:17 01.06.2022

Держпослуги, що актуальні під час повномасштабної війни на Гіді

Яка допомога доступна від держави та як її отримати українцям, що постраждали внаслідок війни або вимушено переїхали до інших регіонів України, можна дізнатися на Гіді з держпослуг.  Для вашої зручності зібрали добірку актуальних послуг.

08:05 01.06.2022