#ПротиДІЙ торгівлі людьми#

Торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, що грубо порушує права людини. Ця діяльність є найшвидше зростаючою кримінальною діяльністю у світі. За оцінками Міжнародного центру із запобігання злочинності ООН, щорічний грошовий обсяг за даний транснаціональний злочин становить 30 мільярдів доларів на рік, що робить його другим за величиною після торгівлі наркотиками.

14:30 29.07.2022

28 липня – День Української Державності

28 липня Україна відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423 з метою утвердження понад тисячолітніх традицій українського державотворення, яке корінням сягає часів заснування міста Києва та розквітло за князювання Володимира Великого.

07:48 28.07.2022

Не нехтуйте власною безпекою під час сигналу "Повітряна тривога"!

Україна щодня платить високу ціну за те, щоб наступні покоління жили у мирі й добробуті, тому важливо постійно докладати максимум зусиль, аби наблизити мирне майбутнє. Кожен українець здатний і мусить зробити щось для того, щоб наблизити той день, коли ворожі ракети не зможуть завдати нам шкоди і в Україні більше не лунатиме сигнал "Повітряна тривога".

10:47 15.07.2022