Ярунська громада
Житомирська область, Звягельський район

Про тимчасове  розміщення,  забезпечення потреб внутрішньо переміщених  осіб, що тимчасово розміщуються  у закладах освіти, які фінансуються з бюджету Ярунської сільської територіальної громади

   

 

УК Р А Ї Н А

Ярунська сільська рада

Новоград-Волинського району Житомирської області

Виконавчий комітет

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

27.06.2022 р.                                                                                         № 28

 

 

Про тимчасове  розміщення

забезпечення потреб внутрішньо переміщених  осіб,

що тимчасово розміщуються  у закладах освіти,

які фінансуються з бюджету Ярунської сільської

територіальної громади

 

  Керуючись Конституцією України, відповідно до статей 34, 38, 52, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану», беручи до уваги Указ Президента від 24 лютого 2022 року № 64/2022 „ Про введення воєнного стану в Україні”, розпорядження Новоград-Волинської районної військової адміністрації від 08.06.2022 року № 79 „ Про створення районного координаційного штабу щодо роботи з внутрішньо переміщеними особами на території району”, з метою забезпечення потреб та здійснення соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, які прибули з інших областей, де ведуться бойові дії, виконавчий комітет Ярунської сільської ради  

 

ВИРІШИВ:

 

 1. Визначити головним розпорядником бюджетних коштів, відповідно до Типової відомчої класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету, відділ освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради.

 

 1. Затвердити перелік закладів освіти, що знаходяться в підпорядкуванні Ярунської сільської ради, для тимчасового розміщення внутрішньо переміщених  осіб, які прибули з інших областей, де ведуться бойові дії (додаток 1).
 2.  Затвердити Порядок організації харчування внутрішньо переміщених  осіб, розміщених у закладах освіти, що фінансуються з  бюджету Ярунської сільської  територіальної громади (додаток 2).

 

 1. Відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради  доручити керівникам закладів освіти, що знаходяться у підпорядкуванні, відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради,   організувати тимчасове проживання, харчування та утримання внутрішньо переміщених  осіб на базі закладів освіти відповідно до додатку 1.

 

 1.   Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника відділу освіти, сім`ї, молоді, спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради Зінаїду ЛЯХОВИЧ.

 

 

 

 

Сільський голова                                                       Сергій РОМАНЮК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                 Додаток 1

 до рішення виконавчого комітету

                                                                                 Ярунської сільської ради

                                                                                            від 27.06.2022р. № 28

 

 

 

Перелік закладів освіти

тимчасового розміщення внутрішньо переміщених  осіб

ПОВНА НАЗВА

КЕРІВНИК

КОНТАКТНИЙ ТЕЛЕФОН

АДРЕСА

ЗАКЛАДУ

КІЛЬКІСТЬ ЛІЖКОМІСЦЬ

1

Ярунський ЗДО

 «Дзвіночок»

Валага Алла Іванівна

0962613137

с.Ярунь, вул. Дитяча,4 Новоград-Волинського району Житомирської області

30

2

Ярунський ліцей

Горблюк Марія Йонашівна

0966367486

с.Ярунь, вул.Гірківська,3 Новоград-Волинського району Житомирської області

170

3

Токарівський ліцей

Алексійчук Віра Назарівна

0962909557

с.Токарів, вул.Шевченка,17 Новоград-Волинського району Житомирської області

150

4

Великогорбашівська гімназія

Семенюк Ігор Борисович

0969129951

с.Велика Горбаша, вул.Перемоги,41 Новоград-Волинського району Житомирської області

65

5

Жолобненська гімназія

Шевчук Костянтин Володимирович

0684156187

с.Жолобне, вул.Шевченка,53 Новоград-Волинського району Житомирської області

65

6

Колодянський ліцей

Боровець Валентина Данилівна

0988295402

с.Колодянка, вул. Центральна,49А Новоград-Волинського району Житомирської області

120

 

ВСЬОГО МІСЦЬ

 

 

 

600

 

 

 

Секретар ради                                                                 Ірина ПОСТАЙЧУК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                              Додаток 2

 до рішення виконавчого комітету

                                                                                Ярунської сільської ради

                                                                                від 27.06.2022 р. № 28

 

 

Порядок

організації харчування внутрішньо переміщених  осіб,  що тимчасово розміщуються  у закладах освіти, що фінансуються з  бюджету Ярунської сільської територіальної громади

                                                                                             

 1. Порядок організації харчування внутрішньо переміщених осіб, розміщених у закладах освіти, що фінансуються з  бюджету Ярунської сільської територіальної громади (далі - Порядок) розроблено з метою виконання вимог Новоград-Волинської районної військової адміністрації,  визначених відповідно до розпорядження  від 08.06.2022 року № 79„ Про створення районного координаційного штабу щодо роботи з внутрішньо переміщеними особами на території району ”.

 

 1. Цей Порядок визначає організаційні засади забезпечення харчуванням осіб, які прибули з інших областей, де ведуться бойові дії, та розміщені  в місцях згідно з Переліком закладів тимчасового розміщення внутрішньо переміщених осіб Ярунської територіальної громади, затвердженого  цим рішенням (далі – Перелік).

 

 1. Порядок розроблено відповідно до Конституції України, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії».

 

       4. Метою впровадження організації харчування внутрішньо переміщених осіб, розміщених у закладах освіти, що фінансуються з  бюджету Ярунської територіальної громади, є комплексне розв’язання проблем забезпечення фінансування організації харчування та створення умов для всебічного забезпечення базових потреб осіб, які прибули з інших областей, де ведуться бойові дії.

5. Забезпечення харчуванням, фінансування інших потреб, пов’язаних з утриманням внутрішньо переміщених осіб, розміщених у закладах освіти, що фінансуються з бюджету Ярунської територіальної громади, здійснюється  на базі закладів освіти згідно з Преліком.

 

 1. Установити трьохразовий режим харчування внутрішньо переміщених осіб, розміщених у закладах освіти, що фінансуються з бюджету Ярунської  територіальної громади.
 2. Установити граничний розмір витрат не повинен перевищувати:                 100 гривень – за послуги з харчування однієї повнолітньої особи на добу;             80 гривень – за послуги з харчування однієї особи до 18 років на добу.

Вартість випливає із фактичної вартості надання відповідних послуг.

 

 1. Відповідальним особам (комісіям) за облік та списання продуктів харчування щоденно складати Акти списання використаних продуктів харчування. Акти списання використаних продуктів харчування складати у відповідності до форм меню-вимоги та накопичувальної відомості витрачання продуктів харчування. Акти списання використаних продуктів щопонеділка передавати до відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради,  для проведення їх бухгалтерського обліку (списання та надходження продуктів харчування).

 

 1. Утримання та забезпечення харчуванням  внутрішньо переміщених осіб, розміщених у закладах освіти, що фінансуються з  бюджету Ярунської територіальної громади можливе за рахунок коштів  державного бюджету, в тому числі за рахунок спрямування залишків коштів за субвенціями з державного бюджету місцевим бюджетам, збережених на рахунках місцевих бюджетів станом на 1 січня 2022 року,  коштів місцевого бюджету та   інших джерел, не заборонених законодавством.

 

 1.  Цей Порядок діє на строк введення воєнного стану та протягом 30 днів після його завершення, визначеного Указом Президента України, за наявності продуктів харчування у закладах, визначених Переліком.

 

 

 

Секретар ради                                                                Ірина ПОСТАЙЧУК

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь