Голодомор - трагедія людства.

Дата: 27.11.2021 16:20

Мало знайдеться не тільки в історії України, а й світу, таких жахливих трагедій, як Голодомор 1932-1933 років, який випав на долю народу найродючішої і найблагодатнішої землі – України.

Мільйони загиблих, тисячі ненароджених, понівечені людські долі, виснажена душа українського народу — це безпрецедентний злочин у світовій історії.

Масштаб цієї трагедії важко осягнути і неможливо зрозуміти. Ім’я їй — Голодомор.

Її суть — геноцид.

27 листопада, у цю суботу, День пам’яті жертв Голодомору. Запалімо свічку пам'яті на своєму вікні, приєднуючись до Всеукраїнської акцій, приходьте до меморіалів вшановуючи хвилиною мовчання та розказуйте дітям про ціну втрати свободи.

У заході взяли участь:

голова Ярунської територіальної громади Сергій Романюк,

голова Новоград-Волинської районної ради Артур Загривий,

голова РДА В'ячеслав Авраменко, працівники органів влади громади та району, педагогічний колектив. Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання, покладанням квітів та запалюванням лампадок.

Збережи пам’ять! Збережи правду!

Де б ти не був - ВШАНУЙ!

#Україна_пам'ятає