Інформація про виконання сільського бюджету за підсумками І півріччя 2021 року

Інформація про виконання сільського бюджету
за підсумками І півріччя 2021 року

На виконання статті 28 Бюджетного кодексу України Відділ фінансів Ярунської сільської радиї  надає інформацію про виконання сільського бюджету за І півріччя 2021 року.

Протягом січня-червня 2021 року до загального фонду сільського бюджету (без врахування міжбюджетних трансфертів) надійшло 13 541,0 тис. грн.. У порівнянні з затвердженим радою плановим показником, надходження більші на 15,6 відсотка або на 1 825,4 тис. грн.

Найбільшу питому вагу у структурі надходжень доходів сільського бюджету (без врахування трансфертів) займає податок на доходи фізичних осіб -  57,6 відсотка. При плані надходжень на січень-червень 2021 року 6 952,7 тис.грн. до бюджету надійшло 7 804,8 тис. грн. податку.

Протягом січня-червня 2021 року до спеціального фонду сільського бюджету надійшло (без врахування міжбюджетних трансфертів) 194,1 тис.грн., що на 5,0 відсотка більше в порівнянні з затвердженими показниками. Тобто, сума отриманих надходжень є більшою запланованого обсягу доходів на 9,3 тис. грн..

Власні надходження бюджетних установ у січні-червні 2021 року становили                     165,9 тис. грн.. У структурі надходжень доходів (без врахування трансфертів) зазначені надходження займають 85,4 відсотків.

За І півріччя 2021 року до сільського бюджету надійшло з державного бюджету:

дотації на загальну суму 4 47,.0 тис. грн., в тому числі 3 834,0 тис. грн. базової дотації та  645,0 тис. грн. додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я;

субвенції на загальну суму 18 759,9 тис. грн, у тому числі освітньої субвенції             18 428,0  тис. грн., субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету63,8 тис. грн., субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – 207,0 тис.грн., та інші субвенції з місцевого бюджету – 61,1 тис.грн..

Видатки загального фонду сільського бюджету за І півріччя 2021 року склали                32 568,7 тис. грн.

Найбільшу питому вагу, тобто 73,0 відсотка, становлять видатки на утримання установ та проведення заходів по галузі «Освіта». На дану галузь спрямовано коштів у сумі                            23 785,30 тис. грн. Для забезпечення функціонування галузі «Державне управління» спрямовано коштів на загальну суму 3 158,9 тис. грн..  Видатки по галузі «Охорона здоров’я» здійснено в обсязі 183,0 тис. грн., (відпуск лікарських медикаментів), по галузі «Соціальний захист та соціальне забезпечення» - 945,4 тис. грн., по галузі «Культура і мистецтво» -  1 181,7 тис. грн..

Кошти сільського бюджету у першу чергу спрямовувались на заробітну плату з нарахуваннями, інші соціальні виплати, що віднесені до захищених видатків бюджету відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України.

На виплату заробітної плати з нарахуваннями по КЕКВ 2110 та КЕКВ 2120 витрачено  24 221,8 тис. грн..

На оплату комунальних послуг та енергоносіїв по КЕКВ 2270 направлено 280,9 тис. грн..

По спеціальному фонду сільського бюджету проведено видатків на загальну суму                    381,9 тис. грн..

Із загального обсягу трансфертів, що надійшли з державного бюджету, перераховано міській територіальній громаді на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів  охорони здоров’я за рахунок додаткової дотації – 294,0 тис. грн..