A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ярунська громада
Житомирська область, Звягельський район

Про підсумки роботи із зверненнями громадян у виконавчому комітеті сільської ради у 2021 році.

 

 

У К Р А Ї Н А

Ярунська сільська рада

Новоград-Волинського району Житомирської області

Виконавчий комітет

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від  28  січня  2022 року                                                                                    № 2

Про підсумки роботи із зверненнями громадян у

виконавчому комітеті сільської ради у 2021 році.

 

      На виконання Указу Президента України від  07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» та розпорядження голови РДА № 323 від 07.10.2021р.«Про підсумки роботи із зверненнями громадян за 9 місяців 2021 року  та забезпечення виконання в районі вимог законодавства України  щодо розгляду звернень громадян»,  виконком сільської ради  відмічає, що   за  2021 рік  до сільської ради надійшло:

 звернень від  7173  осіб, в т.ч до центру громади   5130       . 

 З них -   5312 -  письмових , в т.ч. до центру громади – 4805       .  

На особистий прийом звернулось 1861       осіб,  в т.ч.  до центру громади на особистий  прийом звернулось  325  осіб.  

 Задовільнено заяв про надання грошової допомоги  329 особам.

Для  оформлення субсидії  звернулось –  687 осіб.  Про надання  пільг -  134 ,  про надання соціальної допомоги – 235 особам .

Порівняно з періодом минулого року збільшилась кількість   особистих  звернень громадян, це пов`язано із збільшенням звернень з  земельних питань, звернень про надання субсидії,  соціальної допомоги.

Всього по громаді з земельних питань звернулось 1879  громадян.

           За розглядом заяв і скарг проводиться певна робота і в старостинських округах.         Керуючись Законом України «Про звернення громадян», ст. 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком сільської ради 

В И Р І Ш И В :

 

1.Визнати роботу виконавчого комітету по розгляду звернень громадян за підсумками  2021 року задовільною.

2. Посадовим особам та спеціалістам сільської ради:

- чітко дотримуватись графіку прийому громадян з особистих питань;

- більш детальніше вивчати звернення громадян, не допускати надання неоднозначних, необґрунтованих або неповних відповідей за зверненнями громадян, із порушенням строків, установлених законодавством.

 

  1. Контроль за виконанням данного рішення покласти на секретаря ради Постайчук І.В.

 

Сільський голова                      /підпис існує/                             Сергій РОМАНЮК

 

І Н Ф О Р М А Ц І Я

про підсумки роботи із зверненнями громадян

за 2021 рік по Ярунській сільській раді

Робота із зверненнями громадян протягом 2021 року по Ярунській сільській раді була направлена на виконання Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», розпорядження голови Новоград-Волинської райдержадміністрації № 883 від 27.09.2011р.

Ярунська сільська рада в своїй роботі із зверненнями громадян керується:

  1. ст.40 Конституції України;
  2. ЗУ «Про звернення громадян» від 02.10.1996 року № 393/96-ВР;
  3. ЗУ «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» від        02.07.2015 р.  №577-VII
  4.  Указом Президента України від 07.02.2008 р. №109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»;  
  5. Постановою КМУ від 14.04.1997 р. №348 «Про затвердження інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого  самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях, незалежно від форм власності, в засобах масової інформації»;

Графік прийому громадян посадовими особами сільської ради буде вивішено на стенді «Звернення громадян» в приміщенні сільської ради. Затверджені прийомні дні в сільській раді – понеділок та четвер з 08 до 17.00 годин з перервою на обід. Фактично спеціалістами та старостами сільської ради  прийом ведеться щоденно, в робочий час..

               Робота із зверненнями громадян ведеться у відповідності до Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації» Інструкції з діловодства Ярунської сільської ради, затвердженої розпорядженням сільського голови. 
        Загальний обсяг надходжень звернень громадян за 2021 складає цифру 7173, що перевищує показник 2020 року 4322.  В сільській раді ведеться централізований журнальний облік заяв, скарг і пропозицій громадян.              Згідно ЗУ «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» від 02.07.2015 р. №577-VII організована робота з електронними зверненнями громадян, які можна направляти на електронну адресу сільської ради yarun.otg@gmail.com.

        Згідно розпорядження сільського голови  затверджено графік особистого прийому громадян  по Ярунській сільській раді.

Протягом 2021 року до Ярунської сільської ради надійшло всіх – 7173звернень,  в т. ч. по земельних питаннях -1879 , що  на 1033 більше ніж у 2020 році, дещо зменшилось звернень  для  оформлення субсидій – 687, це на 3 звернення менше ніж у 2020 р.

На сесійних засіданнях сільської  ради прийнято 2065 рішень, в тому числі на звернення громадян з земельних питань  прийнято 1879 рішень, про надання грошової допомоги   329  рішень.

На особистому прийомі протягом  2021 року побувало мешканців  1861  :  

За 2021 рік виконавчим комітетом  зареєстровано шлюбів - 19 , смертей119 , народжень  0.

Депутатським корпусом сільської ради 2021 року було складено – 364   (2020р.- 245) актів обстежень матеріально побутових умов проживання мешканців сільської ради. Більшість із них про відсутність проживання  зареєстрованих громадян на території ради  для подання відділу соціальних виплат(субсидій) та для подання їх в установи, організації, депутатам  районної, обласної  ради для відповідного реагування на проблеми жителів – надання матеріальної допомоги.

Постійно аналізуються питання, що порушуються у зверненнях громадян, особливо повторних, колективних, виявляються причини, що їх породжують.

Вся робота із зверненням громадян направлена на якісне, прозоре вирішення проблем, які хвилюють жителів сільської ради, забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

 

 

Секретар ради                      /підпис існує/                              Ірина ПОСТАЙЧУК

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь