Ярунська громада
Житомирська область, Звягельський район

Звіт за 2021 рік

Інформація про виконання бюджету Ярунської сільської територіальної громади за 2021 рік

 

             Підводячи підсумки роботи щодо виконання  бюджету Ярунської сільської територіальної громади за  2021 рік слід відмітити, що планові показники по власних та закріплених джерелах доходів загального фонду виконані на 120,53 відсотків. Так із запланованих 28 585,5 тис.грн. фактично надійшло до бюджету громади 34 455,1 тис. грн., перевиконання становить 869,7 тис.грн.

Найважливішими бюджетоутворуючими джерелами є:

- податок на доходи фізичних осіб, його надходження за звітний період становить 20 897,9 тис. грн., або 60,6 відсотка в загальній сумі надходжень;

- єдиний податок, фактичні надходження за звітний період якого  становлять 8 165,4 тис. грн., або 23,7 відсотка в загальній сумі надходжень.

 До бюджету Ярунської сільської територіальної громади надійшло: базової дотації з державного бюджету 7 667,6 тис. грн., освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам 31 853,5 тис. грн., субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 541,4 тис.грн., дотації  з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету            1 284,0 тис.грн., дотації з місцевого бюджету на проведення розрахунків протягом опалювального періоду за комунальні послуги та енергоносії, які споживаються установами, організаціями, підприємствами, що утримуються за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету в сумі                 23,7 тис.грн., субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету 139,9 тис.грн., субвенції з місцевого бюджету за рахунок залишку коштів субвенції на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами, що утворився на початок бюджетного періоду                   35,4 тис.грн., субвенції з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету 337,6 тис.грн..

          Видатки загального фонду бюджету Ярунської сільської теритоіальної громади за 2021 рік становлять 67 101,6 тис.грн.,   або це складає 94,3 відсотки виконання до плану.

  По галузі «Державне управління» виконання склало за 2021 рік 8 196,1 тис.грн., в тому числі по заробітній платі з нарахуваннями  – 7 588,6 тис.грн., та на оплату енергоносіїв – 159,8 тис.грн..

           Найбільшу питому вагу у видатках бюджету Ярунської сільської територіальної громади становлять видатки по галузі «Освіта». Виконання склало 46 825,9 тис.грн., з нього по заробітній платі з нарахуваннями – 43 281,7 тис.грн., на оплату енергоносіїв – 1 870,7 тис.грн.. Заробітна плата педагогічним працівникам виплачувалася за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

       Видатки  по галузі «Охорона здоров’я»  склали                369,0,0 тис.грн., які були спрямовані на пільговий відпуск медикаментів через Новоград-Волинську ЦМРА №217.

За рахунок дотації з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету надано кошти в сумі 588,0 тис.грн. Новоград-Волинській міській територіальній громаді для Новоград-Волинського міськрай ТМО на оплату енергоносіїв.

            По галузі «Соціальний захист та соціальне забезпечення» виконання склало 2 387,2 тис.грн., в тому числі заробітна плата з нарахуваннями становить – 1 013,2 тис.грн..

                 Видатки галузі «Культура та мистецтво» становлять 2 538,7 тис.грн. з них заробітна плата з нарахуваннями               2 436,8 тис.грн. та енергоносії – 56,6 тис.грн..

              По галузі «Фізична культура та спорт» видатки становлять 13,0 тис.грн..

             Виконання по «Організації благоустрою населених пунктів» складає 3 353,8 тис.грн., в тому числі на заробітну плату з нарахуваннями 583,6 тис.грн., енергоносії – 575,2 тис.грн..

           Також в 2021 році проводилися видатки по землеустрою на сумі 25,0 тис.грн., та проплачувалися членські внески до асоціації органів місцевого самоврядування в сумі 8,2 тис.грн..

            З бюджету Ярунської сільської територіальної громади надано іншу субвенцію для:

    -  надання фінансової підтримки  КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Чижівської сільської ради Новоград-Волинського району Житомирської області» кошти в сумі                1 482,1 тис.грн.;

    -  утримання Центру соціальних служб Чижівської сільської ради в сумі 80,0 тис.грн.;

    - надання фінансової підтримки КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО»  – 279,3 тис.грн.;

    -  надання фінансової підтримки КНП «Новоград-Волинське міськрай СМО»   – 85,9 тис.грн.;

    -  на утримання школи мистецтв Новоград-Волинської міської територіальної громади, що проводять навчання дітей громади в сумі 610,1 тис.грн.;

    -  утримання одного підопічного Лебедівського відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання жителя Ярунської сільської територіальної громади –                   100,0 тис.грн.;

   -   утримання КУ «Горордницький інклюзивно-ресурсний центр» Городницької селищної ради – 79,4 тис.грн.;

   -  обласному бюджету співфінансування на придбання ноутбуків для шкіл – 184,9 тис.грн..

            З бюджету Ярунської сільської територіальної громади надавалася субвенція державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів в сумі 80,0 тис.грн..

Дохідна частина спеціального фонду бюджету сільської територіальної громади (без врахування міжбюджетних трансфертів) за звітний період становить  545,7 тис.грн. з них:

- надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами – 135,7 тис.грн.;

- інші джерела власних надходжень бюджетних установ –  301,2 тис.грн.;

- кошти від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, що перебувають у державній або комунальній власності – 93,1 тис.грн.;

- екологічний податок – 13,5 тис.грн.;

- надходження коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва                  0,1 тис.грн.;

- грошові стягнення за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища – 2,1 тис.грн..

Видаткова частина спеціального фонду становить  2 132,6 тис.грн.

  • продукти харчування 208,1 тис.грн.;
  • капітальні видатки 1 739,2 тис.грн..

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь