Ярунська громада
Житомирська область, Звягельський район

Про внесення змін до регламенту Ярунської сільської ради

 Тризуб 

УКРАЇНА 

Ярунська сільська рада 

Новоград-Волинського району Житомирської області

VI сесія ради VIІI скликання 

 

Р І Ш Е Н Н Я 

 

 

25 березня 2021 року                                                                                     № 462

 

Про внесення змін до регламенту  

Ярунської сільської ради 

 

        Відповідно до підпункту 1 пункту 1 статті 26, статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Ярунська сільська рада: 

                                                                    

ВИРІШИЛА: 

        1.Затвердити Порядок проведення пленарних засідань Ярунської сільської ради в режимі відеоконференції або аудіоконференції /дистанційне засідання/.

 

        2.Внести зміни до регламенту Ярунської сільської ради, а саме:

       Статтю 23. Глави 4. «Чергові і позачергові сесії»  Розділу І «Загальні положення»     доповнити пунктом 5 наступного змісту : « Позачергові сесії в умовах карантинних заходів чи виникненні надзвичайної ситуації  проводяться відповідно до Порядку проведення пленарних засідань Ярунської сільської ради в режимі відеоконференції або аудіоконференції /дистанційне засідання/. ( Порядок додається)».

 

        3.Секретарю сільської ради Постайчук І.В. забезпечити  оприлюднення цього рішення згідно з законодавством.

 

 

Сільський голова              /підпис існує/                        Сергій РОМАНЮК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Д О Д А Т О К 

до рішення шостої сесії

Ярунської сільської ради

                                                                                                             від 25.03.2021 року № 462                

 

ПОРЯДОК

проведення пленарних засідань Ярунської сільської ради

в режимі відеоконференції або аудіоконференції

(дистанційне засідання)

1.Загальні положення

1.1. Цей порядок встановлює особливості проведення пленарних засідань Ярунської сільської ради в режимі відеоконференції або аудіоконференції (дистанційне засідання) на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), а також основні вимоги до організації такого засідання, врахування та затвердження його результатів.

1.2. Даний Порядок розроблений відповідно до вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» і є механізмом реалізації законних прав мешканців територіальної громади на участь у місцевому самоврядуванні, що враховує їхзаконні інтереси, права та обов’язки на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19).

1.3. Пленарні засідання Ярунської сільської ради можуть проводитися в режимі відеоконференції або аудіоконференцій (дистанційне засідання) стосовно питань:

невідкладного внесення змін до місцевого бюджету;

невідкладних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій;

ліквідації особливо тяжких надзвичайних ситуацій, спричинених спалахами епідемій та пандемій; реалізації повноважень, пов'язаних з такими обставинами;

процедурних питань,пов'язаних з такими обставинами.

1.4. Пленарні засідання Ярунської сільської ради в режимі відеоконференції або аудіоконференції (дистанційне засідання), не можуть проводитися стосовно питань, що потребують таємного голосування.

2. Порядок організації

2.1. Рішення про дистанційне засідання  доводиться до відома депутатів, членів виконавчого комітету і населення не пізніш як за 24 години до його початку  із зазначенням порядку денного та  порядку відкритого доступу до трансляції дистанційного засідання Ярунської сільської ради.

2.2. Рішення про дистанційне засідання розміщується на офіційному веб-сайті Ярунської сільської ради з одночасним направленням цієї інформації та проектів актів, що виносяться на розгляд засідання, з супровідними документами на офіційну електронну адресу кожного члена колегіального органу.

2.3. Сільський  голова приймає рішення про скликання дистанційного засідання сесії ради, час та спосіб його проведення, вносить пропозиції та формує порядок денний дистанційного засідання і головує на дистанційних засіданнях Ярунської сільської ради.

2.4. Перед кожним дистанційним засіданням формується список осіб, що братимуть участь у засіданні, із зазначенням їх актуальних контактних телефонів та офіційних адрес електронної пошти.

2.5. Дистанційне засідання сільської  ради є повноважним з моменту підтвердження ідентифікації всіх осіб, що беруть в ньому участь,  якщо в ньому бере участь більше половини  депутатів від загального складу ради.

3. Порядок проведення

3.1. Використовувані в дистанційному засіданні сесії ради технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення та/або звуку. Учасникам дистанційного засідання має бути забезпечена можливість чути та бачити хід засідання, ставити запитання і отримувати відповіді, надавати коментарі, здійснювати безперешкодне голосування та реалізовувати їх права, передбачені Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Законом України “Про статус депутатів місцевих рад”.

3.2. Хід і результати дистанційного засідання сесії ради обов’язково фіксуються за допомогою технічних засобів аудіо- та/або відеозапису. Запис дистанційного засідання та його носій є невід’ємною частиною протоколу засідання.

3.3. У разі виникнення технічних проблем, що унеможливлюють проведення дистанційного засідання сесії ради, в ньому оголошується перерва з метою їх усунення та відновлення роботи.

3.4. Ідентифікація особи, яка бере участь у дистанційному засіданні сесії ради та голосує на ньому, здійснюється особою, що головує на дистанційному засіданні.

3.5. Ідентифікація особи, яка бере участь у дистанційному засіданні сесії ради, а також надсилання матеріалів засідання, здійснюється виключно з урахуванням інформації, вказаної в п.2.4. цього Порядку.

4. Порядок проведення

4.1. Рішення ради приймається на її дистанційному засіданні після обговорення більшістю депутатів від загального складу ради поіменним голосуванням. При встановленні результатів голосування до загального складу сільської ради включається сільський голова, якщо він бере участь у пленарному засіданні ради, і враховується його голос.

4.2. Обговорення може здійснюватися в обмежених часових рамках, що встановлюються особою, що головує під час дистанційного засідання.

4.3. Голосування на дистанційному засіданні сесії ради проходить в алфавітному порядку прізвищ  кожним  депутатом, після оголошення початку голосування та прізвища депутата.

4.4. Голосування на дистанційному засіданні сесії ради, здійснюється депутатами ради особисто, після їх ідентифікації.

4.5. Ведення протоколу та фіксація результатів поіменного голосування здійснюється секретарем сільської ради, що перебуває в одному приміщенні з особою, що веде дистанційне засідання сесії ради. Секретар сільської ради є відповідальним за підрахунок голосів, ведення протоколу засідання та фіксацію результатів поіменного голосування.

4.6. Акти Ярунської сільської ради, що прийняті на дистанційному засіданні сесії ради, набирають  чинності з дня їх офіційного оприлюднення. Підписання та оприлюднення прийнятих на дистанційному засіданні рішень ради здійснюється не пізніше  24 годин від моменту завершення засідання.

5. Прикінцеві положення

5.1. На проекти рішень та рішення сільської ради, що прийняті на дистанційному засіданні сесії ради, не поширюються вимоги Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності", частини  3 статті 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації", Закону України "Про державну допомогу суб'єктам господарювання".

5.2. Питання щодо проведення дистанційного засідання сесії ради, не врегульовані цим Порядком, регулюються відповідно до вимог чинного законодавства України.

Секретар ради                                                              Ірина ПОСТАЙЧУК

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь