Ярунська громада
Житомирська область, Звягельський район

Порядок денний

 

П О Р Я Д О К  Д Е Н Н И Й:

              1.Про  встановлення та затвердження на території Ярунської сільської ради земельного податку. 

/Доповідач : землевпорядник сільської ради Нікітчина О.А./

               2. Про затвердження ставок єдиного податку на 2022 рік.   

/Доповідач: головний бухгалтер с/ради Козир Л.А./

               3. Про акцизний податок. 

/Доповідач: сільський голова Романюк С.В./

               4. Про  встановлення місцевих податків і зборів на 2022 рік.  

/Доповідач: сільський голова Романюк С.В./

               5. Про  затвердження ставки  податку на майно, відмінне від земельної ділянки на 2022 рік. 

 /Доповідач : сільський голова Романюк С.В./

               6. Про встановлення транспортного податку на 2022 рік.

/Доповідач : сільський голова Романюк С.В./

               7. Про внесення змін до сільського бюджету на 2021 рік.

/ Доповідач: начальник відділу фінансів Ярунської сільської ради Кизяк Н.Ю./

               8. Про  розгляд звернення Житомирської дирекції «Укрпошта» про необхідність скасування Постанови КМУ № 277  від 29.03.2021 року «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України».

/ Доповідач : сільський голова Романюк С.В./

               9.Про  розгляд  звернення  виробничого підрозділу «Житомирська дистанція колій» АТ «Укрзалізниця»  про  усунення недоліків щодо облаштування підходів автомобільної дороги до залізничного переїзду в  селі Кожушки.

/Доповідач: сільський голова Романюк С.В./

               10. Про внесення змін до структури та загальної чисельності  апарату ради, виконавчих органів  та структурних підрозділів.

/Доповідач : сільський голова Романюк С.В./

               11. Розгляд  заяв  громадян про надання грошової допомоги.

/Доповідач : сільський голова Романюк С.В./

               12. Про редакційні уточнення найменування об’єкта капітального ремонту ДНЗ «Ромашка».

/Доповідач : сільський голова Романюк С.В./

               13. Про затвердження розпоряджень сільського голови. 

Доповідач : начальник відділу фінансів Кизяк Н.Ю.

             14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд згідно поданої заяви Янчук Марії Степанівні.

Доповідач : провідний спеціаліст-землевпорядник Нікітчина О.А.

15. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд згідно поданої заяви Хомечі Петру Івановичу.

          16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Свидинюку Анатолію Володимировичу.

17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви  Свиденюку Івану Григоровичу.

18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви  Поліщук Олександру Дмитровичу.

           19.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на  місцевості) для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Плисак Ларисі Арсенівні.

           20.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на  місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва згідно поданої заяви Шевчуку Юрію Уляновичу.

           21. Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства Гарбозюку Миколі Леонідовичу.

           22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на  місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва згідно поданої заяви Роюку Сергію Миколайовичу

          23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на  місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва згідно поданої заяви Роюку Сергію Миколайовичу

          24. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на  місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва згідно поданої заяви Роюку Сергію Миколайовичу

          25. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви  Чайковському Вадиму Валентиновичу

          26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Євтушку Михайлу Леонідовичу.

        27. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Кірасіру Олександру Веніаміновичу.

         28. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Марчук Людмилі Сергіївні.

        29. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Євтушку Леоніду Валерійовичу.

       30. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Зосімовичу Ігорю Дмитровичу.

       31. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Василюк Віті Петрівні.

       32. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Василюк Анастасії Ігорівні.

      33. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Василюк Тетяні Сергіївні.

      34. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Журавлю Анатолію Івановичу

      35. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Недаєвій Світлані Сергіївні.

       36. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Недаєвій Катерині Петрівні.

       37. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Коренчуку Юрію Вікторовичу.

      38. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Рудницькому Віктору Франковичу.

      39. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Шмерезі Галині Володимирівні

       40. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної   ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Адаху Вадиму Валентиновичу.

       41. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Гуменюку Василю Сергійовичу.

       42. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Тригубу Олександру Вікторовичу.

       43. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Кондратюку Тимуру Віталійовичу.

       44. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Постайчук Олесі Олександрівні

        45. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Пісній Тетяні Олександрівні.

        46. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Ковалю Василю Павловичу.

       47. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Коваль Ларисі Василівні.

      48. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Медвежинській Тетяні Євгенівні.

       49. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Ведруку Олександру Мефодійовичу.

      50. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Ковтуну Віктору Васильовичу.

      51. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Козерацькому Миколі Олексійовичу.

      52. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Портянко Надії Тимофіївні.

      53. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Сидорчуку Сергію Ігоровичу.

      54. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Ковальчуку Віктору Вікторовичу.

       55. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Давлятовій Альоні Вікторівні.

       56. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Кличковській Ганні Петрівні.

      57. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Коваленко Зінаїді Іванівні.

      58. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Тарасюку Юрію Ігоровичу.

      59. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Романюку Олександру Олексійовичу.

      60. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Ігнатюк Лесі Олександрівні.

      61. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Кухарчук Надії Сергіївні.

      62. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Семенюку Сергію Олексадровичу.

      63. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Семенюк Інні Миколаївні.

     64. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Мельник Тетяні Миколаївні.

      65.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Григорчук Інні Леонідівні.

      66. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Осадчуку В’ячеславу Олександровичу.

      67. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Євпак Ганні Сільвейстрівні.

      68. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Шевчук Марії Іванівні.

      69. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви  Гончаруку Віктору Васильовичу.

      70. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Можарівському Миколі Івановичу.

      71. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Гладунову Дмитру Валерійовичу.

      72. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Поліщуку Леоніду Володимировичу.

      73. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Грицаку Богдану Михайловичу.

      74. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Можарівській Людмилі Василівні.

      75. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Губійчук Марії Ярославівні.

      76. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Губійчуку Віталію Васильовичу.

      77. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Андрійчуку Сергію Івановичу

      78. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви жителю с. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Сторожуку Володимиру Гавриловичу.

      79. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Ковальчук Раїсі Олександрівні.

      80. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Свидинюк Валентині Ільїчні.

      81. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Іванюк Вірі Василівні.

      82. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Іванюку Миколі Феодосійовичу

      83. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Орлюку Михайлу Дмитровичу.

      84.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Пусі Тетяні Андріївні.

      85. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Терещук Вікторії Валеріївні.

      86.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Ковальчук Валентині Прокопівні.

       87.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Губійчуку Олександру Васильовичу.

       88.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Літвінчуку Олександру Сергійовичу.

       89.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Свиденюку Віталію Ростиславовичу.

      90.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Власюк Тетяні Миколаївні.

      91.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Янковій Тетяні Зіновіївні.

       92.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Бойчук Ользі Никифорівні.

      93.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Вознюк Тетяні Мілетіївні.

       94.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Чернюк Олені Анатоліївні

        95.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Бояркіній Марії Олександрівні

        96.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Нестерук Ользі Степанівні.

        97.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви  Зарембі Ніні Франківні.

      98.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Зарембі Леоніду Франковичу.

      99.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви  Журавель Тетяні Дмитрівні.

      100.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Михайлюку Юрію Васильовичу.

      101.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Григорчук Лесі Володимирівні.

      102.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Сидорчук Наталії Аркадіївні.

      103.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Сидорчук Вікторії Вікторівні.

      104.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Любчик Людмилі Віталіївні.

      105.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Марчевському Віктору Івановичу

       106.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Давидчуку Олександру Миколайовичу

        107.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Шевчук Тамарі Калістратівні.

        108.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Кравчук Марії Василівні.

        109.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Куровській Тетяні Сергіївні.

        110.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Троцькому Олександру Олександровичу.

        111.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Цимбалюк Тетяні Володимирівні.

        112.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Войтович Людмилі Володимирівні.

        113.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд згідно поданої заяви жительці с.Ярунь Бортнік Ользі Юріївні.

        114.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд згідно поданої заяви Сєрому Миколі Адамовичу.

        115.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд згідно поданої заяви Косянчук Софії Олександрівні.

        116.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд згідно поданої заяви Деревняку Ігорю Сергійовичу.

        117.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд згідно поданої заяви Зарембі Ніні Франківні.

         118.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд згідно поданої заяви Зарубі Павлу Петровичу.

         119.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви  Козерацькому Олегу Миколайовичу.

         120.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Петришину Олександру Андрійовичу.

        121.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Микитюку Дмитру Сергійовичу.

        122.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Осіпчуку Юрію Івановичу.

       123.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Лисицькому Андрію Вікторовичу.

       124.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Ященко Олексію Юрійовичу.

       125.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Ященко Олександру Олексійовичу.

       126.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Карплюку Олександру Олексійовичу.

        127.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Кличковському Сергію Анатолійовичу.

        128.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Лось Віталію Вікторовичу.

        129.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Лисицькому Сергію Вікторовичу.

        130.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Карплюку Володимиру Івановичу.

        131.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Мізернюку Дмитру Ігоровичу.

        132.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Алексійчуку Максиму Сергійовичу.

        133.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Лавренюку Сергію Володимировичу.

       134.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви  Мариніну Володимиру Вікторовичу.

       135.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Парасочкіній Людмилі Миколаївні.

       136.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Кирилюк Світлані Миколаївні.

       137.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви  Лящук Зінаїді Борисівні.

       138.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Тарасюк Ірині Іванівні.

       139.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Горблюку Анатолію Васильовичу.

       140.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Осадчук Людмилі Василівні.

       141.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Кондратюку Юрію Сергійовичу.

       142.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Фільчук Марії Євгенівні

       143.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Бойченко Оксані Володимирівні

      144.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Романюк Оксані Іванівні.

      145.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Флярковській Тетяні Анатоліївні

      146.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Мізернюк Юлії Петрівні.

      147.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Жуку Сергію Сергійовичу.

      148.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Гурбан Надії Василівні.

      149. Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Хвост Світлані Василівні.

      150.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Базилюку Олександру Олександровичу.

      151.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Давидюк Руслані Василівні.

       152.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Захарчук Світлані Михайлівні.

      153.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Майданцю Миколі Андрійовичу.

      154.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Захарчуку Віктору Леонідовичу.

      155.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Данилюку Юрію Степановичу.

      156.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Балюк Оксані Олександрівні.

      157.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Кирилюку Івану Володимировичу.

      158.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Климчуку Сергію Володимировичу.

      159.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Ящуку Геннадію Леонідовичу.

      160.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Конончуку Олександру Миколайовичу.

      161.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Пасічник Людмилі Анатоліївні.

       162.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Ігнатюку Владиславу Миколайовичу.

      163.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Коренчуку Олексію Опанасовичу.

      164.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Сарніцькому Віктору Вікторовичу.

      165.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського  господарства згідно поданої заяви Грищук Світлані Миколаївні

      166.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Коренчук Людмилі Олексіївні

      167.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Прокопчуку Ярославу Миколайовичу

      168.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Ковальчук Оксані Михайлівні.

      169.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Удовитченко Любов Михайлівні.

      170.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Шапорді Олексію Павловичу

      171.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Пісному Олександру Миколайовичу.

      172.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Кравчуку Олександру Юрійовичу.

      173.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Харлан Юлії Миколаївні.

      174.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Ковальчук Тетяні Федорівні.

       175.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Лавренюк Людмилі Вікторівні.

      176.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Лейко Людмилі Михайлівні.

     177.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Петриковець Марині Павлівні.

     178.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Молотковець Івану Васильовичу.

     179.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Горецькому Михайлу Анатолійовичу.

      180.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Ящуку Юрію Євгеновичу.

      181.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Забережному Юрію Степановичу.

      182.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви  Остаткевичу Володимиру Вікторовичу.

      183.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Тарасюку Руслану Валентиновичу.

      184.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Троцькому Ігорю Вікторовичу.

      185.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Шевчуку Максиму Вікторович.

       186.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Скандарову Максиму Михайловичу

      187.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Скандарову Владиславу Михайловичу

      188.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Пацеру Сергію Івановичу

       189.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Антоненко Олександру Васильовичу.

       190.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Ничипоруку Михайлу Юрійовичу.

       191.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Стремелюку Богдану Анатолійовичу.

       192.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Ковальчук Олені Володимирівні.

       193.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Хомечі Петру Івановичу.

       194.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Остапчук Юлії Святославівні.

      195.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Шацькій Тетяні Вячеславівні.

      196.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Панчуку Миколі Володимировичу.

      197.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Самчук Марії Петрівні.

      198.Про передачу у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Петруніній Оксані Сергіївні.

      199. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд згідно поданої заяви Шевчук Любові Миколаївни.

      200.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд згідно поданої заяви Осінської Тетяни Олександрівни.

      201.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд згідно поданої заяви Віскушенко Юлії Григорівни.

     202.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд згідно поданої заяви Стасюк Лілії Олександрівни.

     203.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд згідно поданої заяви Ящуку Михайлу Петровичу.

     204. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд згідно поданої заяви Франчуку Андрію Степановичу.

      205. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд згідно поданої заяви Ткачук Ганни Леонтіївни.

      206. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд згідно поданої заяви Воробей Юрія Володимировича.

       207. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд згідно поданої заяви Гончарука Валерія Феодосійовича.

      208. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд згідно поданої заяви Папуші Володимира Степановича.

      209.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для  ведення особистого селянського господарства  згідно поданої заяви Заліщука Олександра Івановича.

       210. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для  ведення особистого селянського господарства  згідно поданої заяви  Зозулі Сергія Дмитровича.

       211. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (ві  дновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для  ведення особистого селянського господарства  згідно поданої заяви  Герасимчук Віри Іванівни.

         212.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд та для  ведення особистого селянського господарства  згідно поданої заяви, Беленюк Валентини Андріївни.

         213. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд та для  ведення особистого селянського господарства  згідно поданої заяви, Іщук Любові Яківни.

         214. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд та  для  ведення особистого селянського господарства  згідно поданої заяви Бойко Володимира Степановича.

        215.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва згідно поданої заяви Карплюка Георгія Васильовича.

        216.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва згідно поданої заяви Борсук Валентини Адамівни.

         217. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви  Мудревського Сергія Васильовича.

         218. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви  Янчук Катерини Василівни.

         219. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої  заяви  Кірпічного Геннадія Кузьмича.

        220 Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої  заяви  Семенюка Олександра Романовича.

       221. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви  Осінського Олександра Вікторовича.

       222. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої  заяви  Осінської Тетяни Олександрівни.

        223. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої  заяви  Віскушенка Юрія Григоровича

        224. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої  заяви  Карплюка Богдана Васильовича.

        225. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої  заяви  Семенюк Валентини Михайлівни.

        226. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої  заяви  Романюк Галини Михайлівни.

        227. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої  заяви  Григорука Олександра Григоровича.

        228. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви  Ящука Михайла Петровичу.

        229. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої  заяви  Гончарук Валентини Василівни.

        230. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої  заяви  Франчука Андрія Степановича.

       231. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої  заяви  Кравчука Петра Павловича.

       232. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви  Опанасюк Валентини Василівни.

        233. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої  заяви  Войтович Анастасії Андріївни.

       234. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви  Степанюка Олександра Анатолійовича.

       235. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої  заяви  Пелевіна Сергія Володимировича.

       236. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви  Прохор Олени Петрівни.

       237. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви  Груздюка Валерія Васильовича.

       238. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої  заяви  Кравчука Богдана Олександровича.

       239. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви  Шевчук Ірини Григорівни.

      240. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви  Дідика Івана Володимировича.

       241. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви  Попроцької Ярослави Юріївни.

        242. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви  Попроцької Діани Миколаївни.

       243. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви  Прохор Ольги Сергіївни.

        244. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви  Прохор Ірини Сергіївни.

       245. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви  Кузьмінчука Сергія Вікторовича.

       246. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви  Шевчук Юлії Володимирівни.

       247. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої  заяви  Красицького Сергія Вікторовича.

       248. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої  заяви  Красицького Віктора Йосиповича.

        249. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви  Дзюмак Тетяни Лукянівни.

       250. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви  Ейсмонта Анатолія Васильовича.

        251. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви  Губійчук Валентини Василівни.

       252. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої  заяви  Луцюк-Свидинюк Марії Миколаївни.

       253. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви  Попович Оксани Василівни.  

       254. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої  заяви  Захарчук Ольги Василівни.

       255. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої  заяви  Пронічева Віктора Сергійовича.

       256. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої  заяви  Горбаченка Миколи Валентиновича.

        257. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви Герасимчука Павла Володимировича.

        258. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої  заяви  Бойко Василя Дмитровича.

       259. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої  заяви  Воробей Юрія Володимировича.

        260. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви  Гончарука Валерія Феодосійовича.

        261. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої  заяви  Марчука Олександра Андрійовича.

        262. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої  заяви Савицької Надії Володимирівни.

         263. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої заяви  Савицької Ольги Миколаївни.

         264. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства згідно поданої  заяви  Кудрик Людмили Вікторівни.

         265. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у  власність для будівництва та обслуговування житлового будинку,     

  господарських будівель і споруд згідно поданої заяви Карплюк Інни  Олександрівни.

         266. Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення садівництва Сікан Людмили Миколаївни.

         267.Про затвердження протоколу розподілу земельних часток (паїв) гр.  Шевчуку Юрію Уляновичу

         268. Про надання згоди співфінансування на придбання ноутбуків для ЗНЗ Ярунської громади.

       269.Про затвердження протоколу розподілу земельних часток (паїв) гр. Роюку Сергію Миколайовичу.

       270.Про затвердження протоколу розподілу земельних часток (паїв) гр. Роюку Сергію Миколайовичу

       271.Про затвердження протоколу розподілу земельних часток (паїв) гр. Роюку Сергію Миколайовичу

       272. Про неадання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянам Жолобненського старостинського округу в с. Коритища.

        273. Про припинення права користування земельною ділянкою для ведення

особистого селянського господарства гр. Лук’янчук Світлани Ананівни.        274.Про припинення права користування земельною ділянкою для ведення

 особистого селянського господарства гр.  Коренчука Віктора Антоновича.       275.Про припинення права користування земельною ділянкою для ведення

особистого селянського господарства гр.  Тарасюка Івана Федоровича.

       276. Про припинення права користування земельною ділянкою для ведення особистого селянського господарства гр. Семенюк Наталії Антонівни.

       277.Про припинення права користування земельною ділянкою для ведення

особистого селянського господарства гр. Кравчука Миколи Семеновича.

       278. Про припинення права користування земельною ділянкою для ведення

особистого селянського господарства гр. Кравчук Світлані Станіславівні.

       279. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною цільового призначення з земель для ведення товарного с.г. виробництва на землі для ведення особистого селянського господарства гр. Брежнєву Андрію Володимировичу.

       280. Про внесення змін до рішення 4 сесії 8 скликання від 25.01.2021 року        

  «Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо надання 

  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського

  господарства» гр. Каструк Ганні Анатоліївні.

       281.Про скасування рішення 7 сесії 8скликання №594 Ярунської сільської ради «Про надання дозволу розробку проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки для будівництва та обслуговування інших  будівель громадської забудови» та надати дозвіл на  виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» гр. Ящуку Олександру Ульяновичу.

        282. Про скасування рішення 7 сесії 8скликання №477 Ярунської сільської ради «Про надання дозволу розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі її у власність для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» гр. Сєрому Миколі Адамовичу .

             283. Про скасування рішення 5 сесії 8скликання №294 Ярунської сільської ради «Про надання дозволу розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі її у власність для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» гр. Косянчук Софії Олександрівні.

             284.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), з метою надання в користування на правах оренди сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю «Злагода» для ведення товарного с/г виробництва (польові дороги) за рахунок реформованого ПГ «Надія» на території Ярунської сільської ради.

            285.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель державної власності сільськогосподарського призначення у комунальну власність для створення громадських пасовищ на території Жолобненської сільської ради.

            286.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель державної власності сільськогосподарського призначення у комунальну власність для створення громадських пасовищ на території Жолобненської сільської ради.

            287.Про надання дозволу на виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. Пелеху В.І., гр. Дерпі Л.П.

            288.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності сільської ради за межами населених пунктів на території Ярунської сільської ради с. Ярунь.

            289.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності сільської ради за межами населених пунктів на території Ярунської сільської ради с. В.Горбаша

           290.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності сільської ради за межами населених пунктів на території Ярунської сільської ради с. Орепи (господарський двір).

           291.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності сільської ради за межами населених пунктів на території Ярунської сільської ради с. Коритища.

        292.Про надання дозволу на поділ земельної ділянки в с. Ярунь

        293.Про надання дозволу на поділ земельної ділянки в с. Лідівка

        294.Про надання дозволу на поділ земельної ділянки в с. Коритища

        295.Затвердження технічної документації щодо інвентаризації земельної ділянки під органами виконавчої влади с. Орепи.

296.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок не витребуваних земельних часток (паїв) із земель реформованого КСП «Мрія» на території Орепівського старостинського округу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

         297.Про надання в оренду земельної ділянки ТОВ «Агросоюз» для обслуговування приміщень орієнтовною площею 1 га в с. Орепи.

 298.Про надання дозволу ПСП «Граніт» на укладання договорів оренди   земельних ділянок під польовими дорогами.

 299.Про передачу закладів комунальної власності міста та району Новоград-Волинського міськрай ТМО, аптеки №217 та майна стоматологічних кабінетів.

 

Сільський голова                   /підпис існує/                     Сергій РОМАНЮК

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь