Про обмеження щодо продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та пива на території Ярунської територіальної громади.

Ярунська сільська рада

Новоград-Волинського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

від  28  січня  2022 року                                                                                    № 7

Про обмеження щодо продажу алкогольних,

слабоалкогольних напоїв, вин столових та пива

на території Ярунської територіальної громади.

Заслухавши звернення старост  старостинських округів Ярунської сільської ради про встновлення обмежень  щодо продажу алкогольних,слабоалкогольних напоїв, вин столових та пива на території Ярунської територіальної громади з метою обмеження шкідливого впливу споживання алкогольних напоїв, популяризації здорового способу життя, посилення профілактичного впливу і протидії проявам пияцтва та алкоголізму серед населення, керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових», виконком сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Встановити обмеження щодо продажу та споживання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання на території Ярунської сільської ради, а саме:

1.1. Заборонити на Ярунської сільської ради продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства):

1.1.1. з 22.00 години до 10.00 години в об’єктах торгівлі;

1.1.2. на розлив для споживання на місці в об’єктах роздрібної торгівлі.

1.2. 3аборонити споживання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на ринках (крім закладів ресторанного господарства), стадіонах, спортивних та дитячих майданчиках, у всіх видах громадського транспорту, у закритих спортивних спорудах, у закладах культури, охорони здоров’я, закладах освіти, у приміщення  органів місцевого самоврядування, інших державних установ.

1.3. Продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових проводити за документом, який підтверджує вік покупця, якщо у продавця виникли сумніви щодо досягнення покупцем 18-річного віку.

1.4. Дане рішення не поширюється на масові заходи, які регулюються Положенням про порядок організації та проведення масових заходів у Ярунській сільській раді, затвердженим рішенням сільської ради від 20.09.2017 №28.

Сільський голова            /підпис існує/                                 Сергій РОМАНЮК