Ярунська громада
Житомирська область, Звягельський район

Про посилення заходів із збирання, утилізації, захоронення рослинності та її залишків (відходів) та заборони їх спалювання.

У К Р А Ї Н А

Ярунська сільська рада

Новоград-Волинського району Житомирської області

Виконавчий комітет

 

Р І Ш Е Н Н Я

                                                                                                      

Від 30 листопада  2021 року                                                                               № 116        

Про посилення заходів із збирання, утилізації,

захоронення рослинності та її залишків (відходів)

та заборони їх спалювання.

 

У зв’язку з різким збільшенням в осінній період порушень природоохоронного, санітарного законодавства та законодавства у сфері благоустрою населених пунктів – масових спалювань опалого листя, сухої рослинності та відходів, з метою запобігання погіршенню якості атмосферного повітря та стану благоустрою на території Ярунської сільської ради, відповідно до ст.50 Конституції України,  Законів України «Про охорону атмосферного повітря», «Про рослинний світ», «Про благоустрій в населених пунктах», «Про відходи», ст.77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, враховуючи пункти 2.5 та 3.7 Державних санітарних норм та правил утримання території населених місць, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 17.03.2011р. № 145, пункти 3.6.14, 3.7.4 Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, затверджених Наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 17.05.2005 №76,  пункти 4.2 та 9.1.19 Правил утримання зелених насаджень у  населених пунктах України, затверджених Наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства від 10.04.2006р. № 105, керуючись ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет сільської ради

 

В И Р І Ш И В:

1.  Заборонити спалювання на території Ярунської сільської ради опалого листя, залишків сухої рослинності, твердих побутових відходів.

 

2. Керівникам підприємств, установ та організацій сільської ради, незалежно від форм власності, тримати на постійному контролі санітарно-екологічний стан власних та прилеглих територій, санітарно-захисних зон та не допускати понаднормового накопичення відходів та їх спалювання.

 

3. Виконавчому комітетові сільської ради організувати проведення роз’яснювальної роботи з населенням з приводу недопущення спалювання опалого листя, залишків сухої рослинності, твердих побутових відходів на прибудинкових територіях, здійснювати постійний контроль за дотриманням Правил благоустрою Ярунської сільської ради.

 

4. В разі виявлення порушень спільно із представниками відділу поліції складати протоколи щодо притягнення до адміністративної відповідальності  фізичних та юридичних осіб за порушення природоохоронного, санітарного законодавства та законодавства у сфері благоустрою населених пунктів та подавати на розгляд адміністративної комісії.  

5.  Оприлюднити рішення відповідно до вимог чинного законодавства.

 

6. Контроль з виконанням даного рішення покласти на старост сільської ради та на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів  ради Рай Ю.В.

 

Сільський голова                             /підпис/                                  Сергій РОМАНЮК

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь