Про ліквідацію Ярунського МНВК Ярунської сільської ради.

gerb copy 1

Ярунська сільська рада

Новоград-Волинського району Житомирської області

ХVІІ сесія ради VIІI скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від  26 травня 2022 року                                                            №  2556

Про ліквідацію Ярунського МНВК

Ярунської сільської ради.

Керуючись ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійних комісій з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити діяльність шляхом ліквідації юридичної особи – Ярунський міжшкільний навчально-виробничий комбінат Ярунської сільської ради, місцезнаходження: 11762 Житомирська область, с. Ярунь, вул. Заїки,14, ЄДРПОУ- 20415677.
  2. Створити ліквідаційну комісію Ярунський міжшкільний навчально-виробничий комбінат Ярунської сільської ради (далі – Комісія з ліквідації) та затвердити її склад згідно  додатку.
  3. Визначити юридичну адресу Комісії з ліквідації: 11762, Житомирська область, с.Ярунь, вул. Заїки,14
  4. Ліквідаційній комісії вжити всі необхідні організаційно-правові заходи, передбачені чинним законодавством, щодо ліквідації Ярунського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Ярунської сільської ради,  у тому числі:

1) повідомити державного реєстратора про припинення юридичної
особи в порядку,  передбаченому чинним законодавством України;

2) забезпечити офіційне оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи;

3) повідомити у встановленому чинним законодавством України
порядку працівників
Ярунський міжшкільний навчально-виробничий комбінат Ярунської сільської ради;

4) провести інвентаризацію майна Ярунського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Ярунської сільської ради;

5) провести розрахунки з бюджетом, дебіторами і кредиторами та
зобов’язаннями Ярунського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Ярунської сільської ради ;

6) подати на затвердження сільської ради ліквідаційний баланс.

7) забезпечити передання документації згідно наказу Міністерства юстиції України від 18.06.2015 № 1000/5  до відповідних архівних установ.

5. Встановити, що строк пред’явлення вимог кредиторами Ярунський міжшкільний навчально-виробничий комбінат Ярунської сільської ради становить два місяці з дня оприлюднення  повідомлення.

6.Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, прав людини, законності, депутатської діяльності,  етики та регламенту

Сільський голова          /підпис існує/               Сергій  РОМАНЮК

Д О Д А Т О К

До рішення 17 сесії сільської ради VIII скликання

Від 26.05.2022р. №  2556

Л І К В І Д А Ц І Й Н А    К О М І С І Я

1.  Голова комісії -   Рай Юлія Володимирівна - керівник  Ярунського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Ярунської сільської ради.

2.    Ляхович Зінаїда Миколаївна - начальник відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради.

3.   Лянгус Наталія Василівна – головний бухгалтер відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму.

4.   Ващенко Яна Євгеніївна – фахівець з питань публічних закупівель відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму.

5. Лавренюк Володимир Олександрович – депутат Ярунської сільської ради

Секретар ради               /підпис існує/                           Ірина ПОСТАЙЧУК

Відомість голосування