Ярунська громада
Житомирська область, Звягельський район

Про бюджет Ярунської сільської територіальної громади на 2024 рік

Фото без опису

                 

 

ЯРУНСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

ЗВЯГЕЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Рішення №  2930

 

  Тридцять сьома сесія                                                                  VIIІ скликання

 

Від 21 грудня 2023 року

«21»

Про бюджет Ярунської

сільської територіальної

громади на 2024 рік

 

 

(06569000000)

код бюджету

      

  Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Бюджетним кодексом України Ярунська сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

               1. Визначити на 2024 рік:

 

 1) доходи бюджету сільської територіальної громади у сумі                            83 174 700,00 гривень, у тому числі доходи загального фонду бюджету сільської територіальної громади – 82 949 700,00 гривень та доходи спеціального фонду бюджету сільської територіальної громади –               225 000,00 гривень згідно з додатком 1;

        Затвердити інші субвенції з місцевих бюджетів бюджету сільської територіальної громади у розрізі призначень згідно з додатком 1.1.

       

 2) видатки бюджету сільської територіальної громади у сумі                83 174 700,00 гривень, у тому числі видатки загального фонду бюджету сільської територіальної громади – 79 166 200,00 гривень та видатки спеціального фонду бюджету сільської територіальної громади –                              4 008 500,00 гривень;

 

3) профіцит за загальним фондом сільського бюджету в сумі                                    3 783 500,00 гривень, напрямом використання якого визначити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду), згідно з додатком 2;

4) дефіцит за спеціальним фондом сільського бюджету в сумі                                   3 783  500,00 гривень, джерелом покриття якого  визначити надходження із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду), згідно з додатком 2;

 

5) оборотний залишок бюджетних коштів бюджету сільської територіальної громади у розмірі 10 000 гривень, що становить 0,01 відсотка видатків загального фонду бюджету сільської територіальної громади, визначених цим пунктом.

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів бюджету сільської територіальної громади на 2024 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, згідно з додатком 3.

3. Затвердити на 2024 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 4, у тому числі інші субвенції з бюджету сільської територіальної громади місцевим бюджетам у розрізі призначень, згідно з додатком 4.1.

4.  Затвердити розподіл витрат бюджету сільської територіальної громади на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі                                         16 094 775 гривень згідно з додатком 5.

5.  Установити, що до доходів загального фонду бюджету сільської територіальної громади на 2024 рік належать доходи, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України та трансферти, визначені статтями 97, 101 Бюджетного кодексу України.

6. Установити, що джерелами формування спеціального фонду бюджету сільської територіальної громади на 2024 рік є:

1)  у частині доходів - надходження, визначені статтею 69¹ Бюджетного кодексу України;

2) у частині фінансування – надходження, визначені пунктом 10 частини 1 статті 71 Бюджетного кодексу України.

7.  Установити, що у 2024 році кошти, отримані до спеціального фонду сільського бюджету згідно з відповідними пунктами статей 69ˡ Бюджетного кодексу України, спрямовуються на реалізацію заходів, визначених статтями 89, 91 Бюджетного кодексу України, а кошти, отримані до спеціального фонду згідно з пунктом 10 частини 1 статті 71 Бюджетного кодексу України, спрямовуються, відповідно, на реалізацію заходів, визначених частиною                    2 статті 71 Бюджетного кодексу України.

8. Визначити на  2024 рік (окрім періоду воєнного стану),  відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України, захищеними видатками бюджету сільської територіальної громади видатки загального фонду на:

оплату праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплату комунальних послуг та енергоносіїв;

соціальне забезпечення;

поточні трансферти місцевим бюджетам.

9. Надати право відділу фінансів  Ярунської сільської ради, здійснювати в межах поточного бюджетного періоду на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів  бюджету сільської територіальної громади на депозитах, з урахуванням вимог статті 16 Бюджетного кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 № 6 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках» (зі змінами) та з подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного  бюджетного періоду.

         10. Надати право відділу фінансів Ярунської сільської ради отримувати позики на покриття тимчасових касових розривів бюджету сільської територіальної громади, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах, без нарахування відсотків за користування цими коштами, з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду у порядку, визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 року № 1204 «Про затвердження Порядку покриття тимчасових касових розривів місцевих бюджетів» (зі змінами), відповідно до статей 43, 73 Бюджетного кодексу України.

11. Головним розпорядникам бюджетних коштів бюджету сільської територіальної громади забезпечити:

1) затвердження паспортів бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цього рішення;

2) здійснення управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

3) доступність інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:

публічне представлення та публікацію інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2025 року;

оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

4)  взяття бюджетних зобов’язань та здійснення витрат бюджету;

5)  забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання,  водовідведення, природний газ інші енергоносії, комунальні послуги та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом відповідних послуг у межах бюджетних асигнувань, затверджених у кошторисі;

6)  на усіх стадіях бюджетного процесу вживати заходів з безумовного виконання пункту 4 статті 77 Бюджетного кодексу України щодо забезпечення в першочерговому порядку потреби в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ та закладів відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати, проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання та водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами та закладами.

12. Надати право виконавчому комітету Ярунської сільської ради приймати рішення у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених головному розпоряднику бюджетних коштів, щодо перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету за бюджетними програмами, а також збільшення обсягу видатків розвитку за рахунок зменшення обсягу інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету), за погодженням з комісію сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту, відповідно до частини 8 статті 23 Бюджетного кодексу України та у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

13. Це рішення набирає чинності з 1 січня 2024 року.

14. Додатки 1-5 до  рішення є його невід’ємною частиною.

15. Дане рішення підлягає оприлюдненню в десятиденний строк з дня його прийняття у газеті «Лесин край» відповідно до частини 4 статті                          28 Бюджетного Кодексу України.  

16. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту.

 

       Сільський голова                                                    Сергій РОМАНЮК 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь