Про затвердження планової мережі закладів загальної середньої освіти Ярунської сільської ради на 2022-2023 навчальний рік

У к р а ї н а

Ярунська сільська рада

Новоград-Волинського району  Житомирської області

Виконавчий  комітет

Р І Ш Е Н Н Я

Від   27 червня  2022  року.                                                              №  30

на 2022-2023 навчальний рік

Керуючись ст. 32 та 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою оптимізації мережі, враховуючи дані електронного реєстру дітей дошкільного віку, первинного обліку дітей шкільного віку в межах територій обслуговування закладів загальної середньої освіти, виконавчий комітет Ярунської сільської ради

В И Р І Ш И В :

1.Затвердити на 2022-2023 навчальний рік планову мережу 7 денних закладів загальної середньої освіти комунальної форми власності Ярунськоїтериторіальної громади  у складі: 7 закладів, 723 класи, 930 учнів (додаток 1).

2.Затвердити на 2022-2023 навчальний рік планову мережу 6 закладів дошкільної освітикомунальної форми власності Ярунськоїтериторіальної громади  у складі:6 закладів, 11 груп, 158 дітей (додаток 2).

3. Відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради (З.Ляхович) довести дане рішення до виконавців і взяти на контроль його виконання.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу освіти, сім’ї, молоді спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради Зінаїду Ляхович.

Сільський голова                  /підпис існує/    Сергій РОМАНЮК