Ярунська сільська рада

Новоград-Волинського району Житомирської області

Р І Ш Е Н Н Я

від 26.04.2022 р.                                                                                               № 18

Про затвердження висновку про доцільність

позбавлення батьківських прав Семенюк А.Є.

Розглянувши матеріали щодо позбавлення батьківських прав громадянку Семенюк Анжелу Євгенівну щодо її малолітньої дитини Семенюка Богдана Євгеновича,09.02.2018 року народження. З’ясовано, що гр. Семенюк Анжела Євгенівна з 28 березня 2018 року не бере участі у вихованні дитини, яка знаходиться в Обласному спеціалізованому не турбується про фізичний і духовний розвиток, не надає жодної моральної та матеріальної допомоги.

Керуючись ст.164,165 Сімейного кодексу України , ст. 8 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування», виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити висновок про доцільність позбавлення батьківських прав громадянку Дахіну Наталію Миколаївну, щодо її малолітніх дітей : Дахіної Марії Вікторівни, 25.07.2011року народження, Дахіної Оксани Михайлівни, 20.06.2016 року народження ( висновок додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на службу в справах дітей Ярунської  сільської ради.

Сільський голова           /підпис існує/                       Сергій РОМАНЮК