A A A K K K
для людей із порушенням зору
Ярунська громада
Житомирська область, Звягельський район

Рішення про бюджет Ярунської сільської територіальної громади на 2022 рік

                 

 

УКРАЇНА

ЯРУНСЬКА СІЛЬСЬКА  РАДА

НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

Рішення №  1914

 

  Тринадцята сесія                                                                            VIIІ скликання

 

від  20 грудня 2021 року

 

«21» грудня 2016 року                                                        №_____    

Про бюджет Ярунської

сільської територіальної

громади на 2022 рік

 

 

(06569000000)

код бюджету

      

 

  Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Бюджетним кодексом України, враховуючи пропозиції постійних комісій сільської ради та  заслухавши інформацію сільського голови Романюка С.В., сільська рада вирішила:

 

               1. Визначити на 2022 рік:

 

 1.1. Доходи бюджету сільської територіальної громади у сумі                 77 030 220 гривень, у тому числі доходи загального фонду бюджету сільської територіальної громади – 76 830 120 гривень та доходи спеціального фонду бюджету сільської територіальної громади – 200 100 гривень згідно з додатком 1 до цього рішення;

        Затвердити інші субвенції з місцевих бюджетів бюджету сільської територіальної громади у розрізі призначень згідно з додатком 1.1.

       

 1.2. Видатки бюджету сільської територіальної громади у сумі                77 030 220 гривень, у тому числі видатки загального фонду бюджету сільської територіальної громади – 76 785 345 гривень та видатки спеціального фонду бюджету сільської територіальної громади –                  244 875 гривень;

 

1.3. Профіцит  за загальним фондом бюджету сільської територіальної громади у сумі 44 775 гривень, напрямом використання якого визначити передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду), згідно з додатком 2 до цього рішення;

 

1.4. Дефіцит за спеціальним фондом бюджету сільської територіальної громади у сумі 44 775 гривень, джерелом покриття якого визначити надходження із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду), згідно з додатком 2 до цього рішення;

 

1.5. Оборотний залишок бюджетних коштів бюджету сільської територіальної громади у розмірі 10 000 гривень, що становить 0,01 відсотка видатків загального фонду бюджету сільської територіальної громади, визначених цим пунктом.

 

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів бюджету сільської територіальної громади на 2022 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, згідно з додатком 3  до цього рішення.

3. Затвердити на 2022 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 4, у тому числі інші субвенції з бюджету сільської територіальної громади місцевим бюджетам у розрізі призначень, згідно з додатком 4.1 до цього рішення.

4.  Затвердити розподіл витрат бюджету сільської територіальної громади на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі                      8 243 915 гривень згідно з додатком 5 до цього рішення.

5.  Установити, що до доходів загального фонду бюджету сільської територіальної громади на 2022 рік належать доходи, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України та трансферти, визначені статтями 97, 101 Бюджетного кодексу України.

6. Установити, що джерелами формування спеціального фонду бюджету сільської територіальної громади на 2022 рік є:

1) у частині доходів є надходження, визначені пунктом 6 частини 1 статті 69¹ Бюджетного кодексу України;

2)  у частині фінансування - надходження, визначені пунктом 10 частини 1 статті 71 Бюджетного кодексу України.

7. Установити, що у 2022 році кошти, отримані до спеціального фонду бюджету сільської територіальної громади згідно з відповідними пунктами статті 69¹ Бюджетного кодексу України, спрямовуються на реалізацію заходів, визначених статтями 89, 91 Бюджетного кодексу України, а кошти отримані до спеціального фонду згідно з пунктом 10 частини 1 статті 71 Бюджетного кодексу України спрямовуються, відповідно на реалізацію заходів, визначених частиною 2 статті 71  Бюджетного кодексу України.

8. Визначити на  2022 рік,  відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України, захищеними видатками бюджету сільської територіальної громади видатки загального фонду на:

оплату праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплату комунальних послуг та енергоносіїв;

соціальне забезпечення;

поточні трансферти місцевим бюджетам.

9. Надати право відділу фінансів  Ярунської сільської ради, в межах поточного бюджетного періоду, здійснювати на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів сільського бюджету на депозитах, з урахуванням вимог статті 16 Бюджетного кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 12.01.2011 № 6 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках» (зі змінами) та з подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного  бюджетного періоду.

10. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України, надати право виконавчому комітету Ярунської сільської ради в особі сільського голови отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів бюджету сільської територіальної громади, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах, без нарахування відсотків за користування цими коштами, з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

11. Головним розпорядникам бюджетних коштів бюджету сільської територіальної громади забезпечити:

11.1. затвердження паспортів бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цього рішення;

11.2. здійснення управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

11.3. доступність інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:

публічне представлення та публікацію інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2023 року;

оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

11.4. взяття бюджетних зобов’язань та здійснення витрат бюджету;

11.5. забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання,  водовідведення, природний газ інші енергоносії, комунальні послуги та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом відповідних послуг у межах бюджетних асигнувань, затверджених у кошторисі;

11.6. на усіх стадіях бюджетного процесу вживати заходів з безумовного виконання пункту 4 статті 77 Бюджетного кодексу України щодо забезпечення в першочерговому порядку потреби в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ та закладів відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати, проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання та водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами та закладами.

12. Надати право виконавчому комітету Ярунської сільської ради, у разі затвердження міжбюджетних трансфертів у державному бюджеті та місцевим бюджетах бюджету сільської територіальної громади, вносити зміни до доходів/фінансування та видатків бюджету сільської територіальної громади з наступним затвердженням сільською радою.

13. Надати право виконавчому комітету Ярунської сільської ради приймати рішення у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених головному розпоряднику бюджетних коштів, щодо перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету за бюджетними програмами, а також збільшення обсягу видатків розвитку за рахунок зменшення обсягу інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету), за погодженням з комісію сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту, відповідно до частини 8 статті 23 Бюджетного кодексу України та у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

14. Це рішення набирає чинності з 1 січня 2022 року.

15. Додатки 1-5 до  рішення є його невід’ємною частиною.

16. Дане рішення підлягає оприлюдненню в десятиденний строк з дня його прийняття у газеті «Лесин край» відповідно до частини 4 статті 28 Бюджетного Кодексу України.  

17. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію сільської ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламенту.

 

       Сільський голова                                                    С.В.Романюк 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь