П Р О Т О К О Л Засідання виконавчого комітету

Новоград-Волинського району Житомирської області

П Р О Т О К О Л

Засідання виконавчого комітету

№  6                                                                                                    від 27 червня 2022 року

Взяли участь у засіданні:

С.В.Романюк            сільський голова

Ю.В.Рай                    заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих

органів ради

І.В.Постайчук          секретар ради

Члени виконавчого комітету:

Бойко Л.В., Боровець В.Д., Войтович Л.В.,  Горблюк М.Й., Карплюк А.О.,  Кирпонос В.С.,  Коваленко С.І., Лопатюк О,О., Макарчук Л.В., Петрук М.Д.,Петько Т.В., Свидинюк Ю.В., Титяневич В.Д., Тригуб В.Д., Шевелюк В.А., Шевчук К.В.,  Янчук К.В.

П О Р Я Д О К  Д Е Н Н И Й:

1.   Про тимчасове розміщення, забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб, що тимчасово розміщуються у закладах освіти, які фінансуються  з бюджету Ярунської сільської територіальної  громади.

Доповідач : начальник відділу фінансів Ярунської сільської ради

1. Про  створення робочої групи щодо роботи з внутрішньо переміщеними особами на випадок прибуття внутрішньо переміщених осіб.

Доповідач: сільський голова  С.В.Романюк

1. Про затвердження планової мережі закладів загальної середньої освіти Ярунської сільської ради на 2022-2023 навчальний рік.

Доповідач : начальник відділу освіти, сім`ї, молоді, спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради З.М.Ляхович.

1. Про розгляд можливості  передачі в оренду приміщення Ярунської сільської ради .

Доповідач : сільський голова  С.В.Романюк

5. Про розгляд заяв громадян про надання матеріальної допомоги.

Доповідач: сільський голова  С.В.Романюк

6. Про розгляд заяв Ковальчук Надії, Євпак Любові  про проведення робіт по зрізуванню дерев.

Доповідач: сільський голова  С.В.Романюк

7.  Про затвердження план роботи виконкому сільської ради на ІІІ квартал 2022 року.

Доповідач: секретар ради Постайчук І.В.

С Л У Х А Л И : начальника відділу фінансів Ярунської сільської ради Н.Ю.Кизяк Про тимчасове розміщення, забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб, що тимчасово розміщуються у закладах освіти, які фінансуються  з бюджету Ярунської сільської територіальної  громади.

В И С Т У П И Л И :Шевелюк В.А., Бойко Л.В., Свидинюк Ю.В.

В И Р І Ш И Л И : Рішення № 28 додається.

С Л У Х А Л И : сільського голову Романюка С.В. про  створення робочої групи щодо роботи з внутрішньо переміщеними особами на випадок прибуття внутрішньо переміщених осіб.

В И С Т У П И Л И : Тригуб В.Д., Титяневич В.С..,Карплюк А.О.

В И Р І Ш И Л И : Рішення № 29 додається.

С Л У Х А Л И : начальника відділу освіти, сім’ї, молоді, спорту, культури і туризму Ляхович З.М. про затвердження планової мережі закладів загальної середньої освіти Ярунської сільської ради на 2022-2023 навчальний рік.

В И С Т У П И Л И : Кіреєв В.Г., Боровець В.Д., Войтович Л.В.

В И Р І Ш И Л И : Рішення № 30 додається.

С Л У Х А Л И : сільського голову Романюка С.В. Про розгляд можливості  передачі в оренду приміщення Ярунської сільської ради.

В И С Т У П И Л И : Боровець В.Д., Янчук К.В., Тригуб В.Д.

В И Р І Ш И Л И : Рішення № 31 додається.

С Л У Х А Л И : сільського голову Романюка С.В. про розгляд заяв громадян про надання матеріальної допомоги.

В И С Т У П И Л И : Бойко Л.В., Коваленко С.І., Петрук М.Д..

В И Р І Ш И Л И : Рішення № 32 додається.

С Л У Х А Л И : сільського голову Романюка С.В.про розгляд заяв Ковальчук Надії, Євпак Любові  про проведення робіт по зрізуванню дерев.

В И С Т У П И Л И : Бойко Л.В., Тригуб В.Д., Янчук К.В.

В И Р І Ш И Л И : Рішення № 33 додається.

С Л У Х А Л И : секретаря ради Постайчук І.В. про затвердження план роботи виконкому сільської ради на ІІІ квартал 2022 року.

В И С Т У П И Л И : Шевелюк В.І., Лопатюк О,О., Титяневич В.С.

В И Р І Ш И Л И : Рішення № 34 додається.

Сільський голова              /підпис існує/                        Сергій РОМАНЮК