Ярунська громада
Житомирська область, Звягельський район

Порядок денний

ПОРЯДОК   ДЕННИЙ 

             Тринадцятої сесії ради  VIII скликання 

Про  програму  соціального- економічного та культурного розвитку        сільської ради на 2022 рік.

Доповідач: сільський голова Романюк С.В.

 

Про затвердження Програми по відшкодуванню вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань  на 2022-2024 роки.

Доповідач: начальник відділу фінансів Ярунської сільської ради Кизяк Н.Ю.

 

Про затвердження Програми відшкодування вартості пільгового медичного обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2022-2024 роки.

Доповідач: начальник відділу фінансів Ярунської сільської ради Кизяк Н.Ю.

 

Про бюджет Ярунської сільської територіальної  громади на 2022 рік.

Доповідач: начальник відділу фінансів Ярунської сільської ради Кизяк Н.Ю.

 

Про внесення змін до бюджету Ярунської  сільської ради на 2021 рік.

Доповідач: начальник відділу фінансів Ярунської сільської ради Кизяк Н.Ю. 

 

Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік. 

Доповідач : секретар ради Постайчук І.В.

 

Про перейменування та  затвердження нової редакції Статутів дошкільних навчальних закладів Ярунської сільської ради.

Доповідач: начальник відділу освіти,сім’ї,молоді,спорту, культури і туризму Ярунської сільської ради Ляхович З.М.

 

Про затвердження Перспективного плану розвитку послуг щодо забезпечення законних прав та інтересів дітей в Ярунській сільській територіальній громаді на 2022 – 2026 роки».

Доповідач: начальник служби у справах дітей Марчук Н.А.

 

Про Програму забезпечення  житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2022-2026 роки.

Доповідач: начальник служби у справах дітей Марчук Н.А.

 

Про внесення змін до складу  виконавчого комітету Ярунської сільської ради.

Доповідач: сільський голова Романюк С.В.

 

Про розгляд звернень громадян сільської ради про надання грошової допомоги.

Доповідач: сільський голова Романюк С.В.

 

Про затвердження розпоряджень сільського голови, виданих в міжсесійний    період.

Доповідач: сільський голова Романюк С.В.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд (гр. Ігнатюк Віктор Петрович)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд (гр. Майданович Леся Миколаївна)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд (гр. Бортнік Ольга Юріївна)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд (гр. Кривенко Анатолій Іванович)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд (гр. Осадчук Віра Гнатівна)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд (гр. Шевчук Тетяна Григорівна)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд (гр. Шлінчак Олександр Петрович)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд (гр. Присяжнюк Валентина Йосипівна)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд (гр. Бовсунівська Антоніна Констянтинівна)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо   (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд (гр. Бойко Сергій Миколайович)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд (гр. Хільчук Іван Васильович)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд та для  ведення особистого селянського господарства (гр.  Карплюк Надія Григорівна)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд та для  ведення особистого селянського господарства (гр.  Остапчук Іван Лукич)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд та для  ведення особистого селянського господарства (гр.  Свиденюк Іван Григорович)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд та для  ведення особистого селянського господарства (гр.  Лавринчук Валентина Миколаївна)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд та для  ведення особистого селянського господарства (гр.  Шлінчак Оксана Іванівна)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд та для  ведення особистого селянського господарства (гр.  Калуш Ростислав Вікторович)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) будівництва та обслуговування житлового будинку,  господарських будівель і споруд та для  ведення особистого селянського господарства (гр.  Романюк Олександр Степанович)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства (гр. Скиба Олександр Вікторович)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства (гр. Свидинюк Людмила Петрівна)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства (гр. Шевчук Галина Савівна)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства (гр. Вендер Андрій Миколайович)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (гр. Роюк Сергій Миколайович)

      36.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (гр. Андрощук Микола Васильович)

37.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (гр. Горецька Наталія Зіновіївна)

      38.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (гр. Жигадло Юрій Адасьович)

      39.Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Романюк Ольга Сергіївна)

      40.Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Сафронова Галина Миколаївна)

41.Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Гопанчук Ярослав Леонідович)

42.Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Грушко Людмила Андріївна)

43.Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Коренчук Наталія Валеріївна)

      44.Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Конончук Любов Леонідівна)

       45.Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Зух Віра Юріївна)

       46.Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Семенюк  Богдан Олександрович)

       47.Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Карплюк Олег Володимирович)

        48.Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Приймак Валентина Олексіївна)

         49.Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Коробчук Віктор Іванович)

50.Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Козир Михайло Васильович)

51.Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Крикун Дмитро Євгенович)

52.Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Журавель Оксана Олександрівна)

53.Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Євпак Руслан Олександрович)

54.Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Гарбозюк Микола Миколайович)

55.Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Орищук Леонід Аркадійович)

56.Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Михальчук Анатолій Миколайович)

57.Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Семенчук Наталія Євгеніївна)

58.Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Постайчук Андрій Федорович)

59.Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Лянгус Наталія Василівна)

60.Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Лопатюк Дмитро Вікторович)

         61.Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки 

         власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Григорчук 

         Ярослав Вікторович)

62.Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Осіпчук Тетяна Йосипівна)

63.Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Васильчук Марія Андріївна)

         64.Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Пилипчук Ірина Юріївна)

         65.Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Янчук Галина Іванівна)

         66.Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Коренчук Оксана Олександрівна)

         67.Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Дідковська Вікторія Петрівна

          68.Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Ігнатюк Сергій Вікторович)

          69.Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Окаєвич Валентина Данилівна)

           70.Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Бойко Віра Василівна)

            71.Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Мельничук Марина Миколаївна)

            72.Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Романюк Надія Лазарівна)

             73.Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Янчук Марія Степанівна)

 74.Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Ющенко Іван Васильович)

75.Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Денисенко Інна Петрівна)

Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Дутчак Любомир Романович)

Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Сєрокурова Людмила Володимирівна)

Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Кирилюк Леонід Всеволодович)

Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Новорок Людмила Михайлівна)

Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Коробчук Андрій Вікторович)

Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Нестерук Галина Василівна)

Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Свиденюк Віталій Ростиславович)

Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Свірщук Інна Валентинівна)

Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Зозуля Валентина Олександрівна)

Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Лопатюк Іван Олександрович)

Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Васильчук Ігор Павлович)

Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Шевчук Тетяна Григорівна)

Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Сахнюк Валентина Данилівна)

Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у  

власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Прокопчук Павло Дмитрович)

Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у  

власність для ведення особистого селянського господарства гр. Шлінчак Олександр Петрович

Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у  

власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Ульянов Володимир Дмитрович)

Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у  

власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Ульянова Валентина Василівна)

Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у  

власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Левицька Людмила Володимирівна)

Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у  

власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Завірюха Олександр Васильович)

Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Присяжнюк Валентина Йосипівна)

Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у  

власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Бовсунівський Олег Юрійович)

Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у  

власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Шевчук Соломія Вікторівна)

Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у  

власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Погребицька Наталія Іванівна)

Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у  

власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Захарян Любов Данилівна)

Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у  власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Кравчук Леонід Миколайович)

Про затвердження проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки у  власність для ведення садівництва (гр. Романюк Ольга Сергіївна)

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на  місцевості) для ведення особистого селянського господарства (гр. Середюк Михайло Васильович)

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на  місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (гр.. Гордійчук Георгій Дмитрович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Пінчук Ірина Олександрівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Красильніков Богдан Володимирович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Попкова Наталія Петрівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Грива Юрій Васильович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Назарчук Ігор Володимирович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Євтушок Олег Леонідович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Паніна Олена Євстафіївна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Коваленко Дмитрій Валерійович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Бороздіна Тамара Олександрівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Убодов Шахрідін Зокірович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Ковальчук Ганна Тарасівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Тараненко Ольга Василівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Непомн’ящий Василь Миколайович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Півоварчук Уляна Федорівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Горшкова Леся Яківна)

        119.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (р... Дзюмак Олександр Анатолійович)

        120.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (р... Лук’янчук Наталія Володимирівна)

         121.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства р... Свидинюк Тетяна Анатоліївна

      122.Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Свірщук Геннадій Степанович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Денисюк Віктор Степанович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Ейсмонт Оксана Петрівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Філончук Андрій Миколайович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Луцюк Богдан Миколайович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Кирилюк Дмитро Сергійович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Тарасевич Сергій Володимирович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Семенюк Ігор Борисович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Карпук Микола Ардоліонович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Романюк Ніна Леонтіївна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Філончук Галина Олександрівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Федорчук Марія Вікторівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Багінська Іванна Борисівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Кирилюк Володимир Валентинович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Коваль Галина Іванівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Іщук Лілія Сергіївна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Шинкарук Юрій Олександрович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Коренчук Юрій Олексійович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Солона Тамара Володимирівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Прищепа Микола Миколайович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Швець Світлана Сергіївна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Пацер Зінаїда Іванівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Заводчикова Наталія Анатоліївна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Остапчук Іван Миколайович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Онищук Ірина Андріївна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Рижук Микола Іванович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Кравчук Тамара Іванівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Михальчук Микола Олександрович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Дідекул Лідія Євстафіївна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Кравчук Тамара Іванівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Карплюк Дмитро Васильович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Ковальчук Ярослав Петрович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Лук’янчук Олександр Володимирович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Макарчук Зоя Федорівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Ганношина Наталія Федорівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Романюк Діана Віталіївна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Яремчук Надія Олександрівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Кравчук Євгенія Миколаївна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Калина Олена Олексіївна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Кирилюк Андрій Васильович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Іванова Жанна Євгенівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Вербило Тетяна Олексіївна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Попроцький Микола Євгенович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Сірук Тетяна Анатоліївна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Любчик Вадим Андрійович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Димов Олександр Вікторович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Пасічник Раїса Михайлівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Трофимчук Микола Вікторович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Юрко Сергій Васильович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Шокур Ганна Іванівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Яценко Людмила Петрівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Ковальчук Анастасія Аркадіївна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Горбаченко Олександр Анатолійович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Мельник Світлана Миколаївна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Троцький Володимир Федорович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Зозуля Вікторія Юріївна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Шиловець Наталія Миколаївна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Півоварчук Роман Олександрович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Ничипорук Світлана Володимирівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Кутирженко Ірина Володимирівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Данченко Ростислав Петрович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Кожевнікова Тетяна Володимирівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Лапчук  Сергій Миколайович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Ейсмонт Катерина  Василівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Гальчук Валентина Дмитрівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Семенюк  Петро Сергійович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Медведєв Ігор  Сергійович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Костюк Наталія Миколаївна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Хильчук Петро Васильович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Козачук Ніна Дмитрівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Кривий Петро Ігорович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Грабовський Петро Федорович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Ханчич  Олена  Михайлівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Сайчук Іван Олександрович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр. Жук Віта Станіславівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Гальчук Діана Сергіївна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Тарасюк Лада  Миколаївна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Гаврилюк  Алла Миколаївна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Алексійчук Віра Назарівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Кухарська Любов  Миколаївна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Лопатюк  Тетяна Костянтинівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Козачук Олена Миколаївна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Чижевський Юрій Петрович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Старжець Володимир Іванович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Онропрійчук  Олег Леонідович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Макарук Роман Вікторович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Ліщук Степан Іванович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Рибчинчук Поліна Миколаїівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Ревчук Леонтина Андріївна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Букацька Марія Петрівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Переходюк Наталія Миколаївна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Козачук Олена Миколаївна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Симон Володимир Євгенович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Букацький Іван Федорович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Козачук Валентина Миколаївна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Переходюк  Василь Валентинович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Бойко Михайло  Петрович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (р.. Вольський  Віктор Анатолійович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Іскоростенська Тетяна Антонівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Маслов Анатолій Степанович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Гогуненко Ольга Олександрівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Ейсмонт Сергій Юрійович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Тарасюк Валерій Андрійович )

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Бойко Іван Володимирович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Бойко Володимир Феодосійович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Лук'янчук Алла Андріївна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Переходюк  Ольга Степанівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Калуш  Ростислав  Вікторович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Матвійчук Віктор Іванович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Лук'янчук Алла Андріївна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Кривий Артем Олегович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Ковальчук Інна Федорівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Скок  Людмила Яківна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Маслов Анатолій Степанович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Андрушко Микола Вікторович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Козачук Роман Петрович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Сахнюк Юлія Павлівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Півоварчук Тетяна  Миколаїіна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Переходюк  Вадим Анатолійович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (р.. Калуш Лариса  Ростиславівна)  

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Гавронський Віктор Валентинович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Козачук Микола Валентинович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Переходюк Борис Дмитрович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Скок  Юрій Олександрович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Гавронський  Валерій Віктрорович

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Галюк  Віталій Йосипович

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Бондарук Павло Cергійович

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Загоруйко Василь Васильович

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Жур Інна Петрівна

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Гончарук  Олена  Леонідівна

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Козачук  Ольга Василівна

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Волощук Сергій  Андрійович

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Погребицький  Олександр Михайлович

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Бойко Ганна Федорівна

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Міщанчук Світлана Миколаївна

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Бойко Віктор Миколайович

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Заруба Оксана  Валеріївна

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Тарасюк  Олена  Олександрівна

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Бойко  Алла  Анатоліївна

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Мельник  Оксана  Віталіївна

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Гальчук  Оксана  Миколаївна

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Воробей  Сергій  Феодосійович

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Гурківська  Лілія  Василівна

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Герасимчук Сергій  Михайлович

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Олексійчук   Ірина Володимирівна

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Мосійчук  Людмила  Михайлівна

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Бойко  Тетяна  Петрівна

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Сахнюк  Наталія  Анатоліївна

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Воробей Олександр Володимирович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Маліцька Світлана Антонівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Тарасюк Антоніна Василівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Тарасюк Олександр Андрійович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Середюк Михайло Васильович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Савчук Марія Іванівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Бойко Надія Степанівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Алексійчук Володимир Васильович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства (гр.. Ничипорук Оксана Анатоліївна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для ведення садівництва (гр. Димов Олександр Вікторович)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (гр. Савчук Марія Іванівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (гр. Бойко Надія Степанівна)

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (гр. Прищепа Олександр Іванович)

Про затвердження протоколу розподілу земельних часток (паїв) (гр. Гордійчук Георгій Дмитрович с. Колодянка)

Про внесення змін до рішення 6 сесії 8 скликання від 22.04.2021 року                    

№502   «Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо        

надання  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства»(гр.  Ополонець Наталія Михайлівна)

Про внесення змін до рішення 42 сесії 7 скликання від 05.03.2020 року                    

№1018   «Про  надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо        

надання  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства» (гр.  Карплюк Олександр Іванович)

Про при припинення користування земельною ділянкою (гр. Наумов Анатолій Леонідович с. Орепи)

Про затвердження технічної документації щодо поділу та об’єднання         земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної      власності сільської ради Ярунській сільській раді  за межами населених пунктів Ярунської сільської ради. (с. Велика Горбаша) 

Про затвердження технічної документації щодо поділу та об’єднання         земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної      власності сільської ради Ярунській сільській раді  за межами населених пунктів Ярунської сільської ради. (с. Лідівка)

Про затвердження технічної документації щодо поділу та об’єднання         земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної      власності сільської ради Ярунській сільській раді  за межами населених пунктів Ярунської сільської ради. (с. Токарів)

Про затвердження технічної документації щодо поділу та об’єднання         земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної      власності сільської ради Ярунській сільській раді  за межами населених пунктів Ярунської сільської ради. (с. Токарів)

Про затвердження технічної документації щодо поділу та об’єднання         земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної      власності сільської ради Ярунській сільській раді  за межами населених пунктів Ярунської сільської ради. (с. Токарів)

Про затвердження проекту землеустрою ВСП «Фаховий коледж геодезії та землеустрою Поліського національного університету» щодо відведення земельної ділянки в постійне користування зі зміною цільового призначення із земель запасу сільської ради на землі для дослідних і навчальних цілей

Про затвердження програми проведення інвентаризації земель комунальної власності та здійснення заходів із землеустрою на території Ярунської сільської ради на 2022 рік

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо передачі у власність земельної ділянки на рівні земельної частки (паю) (гр. Кирпонос Віра Степанівна с. Орепи)

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо передачі у власність земельної ділянки на рівні земельної частки (паю) (гр.  Кирпонос Валерій Володимирович с. Орепи)

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо пердачі у власність земельної ділянки на рівні земельної частки (паю) (гр.  Антипчук Ірина Володимирівна с. Орепи)

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо пердачі у власність земельної ділянки на рівні земельної частки (паю) (гр.   Савицька Оксана Володимирівна с. Орепи)

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо пердачі у власність земельної ділянки на рівні земельної частки (паю) (гр.  Савицький Володимир Францович с. Орепи)

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо пердачі у власність земельної ділянки на рівні земельної частки (паю) (гр. Повєткін Руслан Володимирович с. Ярунь)

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо пердачі у власність земельної ділянки на рівні земельної частки (паю) (гр. Повєткін Володимир Русланович с. Ярунь)

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо пердачі у власність земельної ділянки на рівні земельної частки (паю) (гр. Романюк Ірина Анатоліївна с. Ярунь)

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо пердачі у власність земельної ділянки на рівні земельної частки (паю) ( гр. Сидорчук Руслан Миколайович с. Ярунь)

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо пердачі у власність земельної ділянки на рівні земельної частки (паю) (гр. Повєткін Ілля Русланович с. Ярунь)

Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою щодо пердачі у власність земельної ділянки на рівні земельної частки (паю)(гр. Романюк Наталія Анатоліївна с. Ярунь)

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною цільового призначення з земель для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту на землі запасу в с. Ярунь на території Ярунської сільської ради

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь