Ярунська громада
Житомирська область, Звягельський район

Про організацію наслідків надзвичайних ситуацій.

                                                                                  Фото без опису

У К Р А Ї Н А

Ярунська сільська рада

Новоград-Волинського району Житомирської області

Виконавчий комітет

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 26.04.2022 р.                                                                                          № 14

Про організацію наслідків надзвичайних ситуацій.

        Керуючись  ст. 27 Кодексу цивільного захисту України, постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2013 р. № 616 «Про затвердження Положення про добровільні формування цивільного захисту», Законом України «Про місцеве самоврядування», виконком сільської ради

В И Р І Ш И В:

       1.Залучити для проведення аварійно-рятувальних робіт стосовно пошуку та рятування людей, розбору зруйнованих конструкцій  та завалів, евакуації і відселення постраждалих, відновлення роботи життєзабезпечення населення утворити добровільне формування цивільного захисту Ярунської територіальної  громади (Положення додається-додаток до рішення),   затвердити особовий склад добровільного формування цивільного захисту в складі 200 осіб.

2. У разі виникнення надзвичайної ситуації на території Ярунської сільської ради залучити для проведення механізованих робіт наступну техніку:

Погрузчик  МЕRLO -2 шт.   с.Токарів, КАМАЗ – 1 шт. с.Токарів, Вантажний автомобіль ГАЗ-53 с.Токарів, Трактор МТЗ -80 «Бєлорус»  2 шт. с.Орепи, КАМАЗ -1 шт.   с.Орепи,

Фронтальний погрузчик 1 шт с.Ярунь,  КАМАЗ -  1 шт. с.Ярунь, Трактор Т-150-1 шт. с.Ярунь, Трактор МТЗ  - 1 шт. с.Гірки, Газ-53 – 1 шт. с.Гірки.

 

3. Контроль  за  виконанням даного рішення покласти на сільського голову Романюка С.В. /за згодою/

 

Сільський голова                  /підпис існує/                             Сергій РОМАНЮК

 

 

 

                                                                                                        Додаток до рішення

                                                                                                        виконавчого комітету  

                                                                                                        від 26 квітня 2022р. № 14.

 

ПОЛОЖЕННЯ

                                  про добровільні формування цивільного захисту

1. Загальні положення

1.1. Положення про добровільні формування цивільного захисту Ярунської сільської ради (далі - Положення) розроблено згідно зі ст. 27 Кодексу цивільного захисту України, постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2013 р. № 616 «Про затвердження Положення про добровільні формування цивільного захисту».

1.2. Положення визначає порядок створення, завдання, структуру та оснащення добровільних формувань цивільного захисту у Ярунській сільській селищній (далі - добровільні формування), порядок їх участі у ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків.

    2. Порядок створення добровільних формувань.

    2.1. Добровільні формування створюються рішенням виконавчого комітету сільської ради за пропозиціями Ярунського сільського голови, депутатів,членів виконавчого комітету для виконання допоміжних робіт із запобігання, виникненню або ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, а саме: - поверхневий розбір завалів, розчистка маршрутів руху техніки (за наявності необхідного обладнання і створення безпечних умов);

- збір інформації про знаходження людей у зоні надзвичайної ситуації (опитування очевидців);

- евакуація постраждалого населення;

 - виконання заходів з забезпечення постраждалого населення (розгортання тимчасових пунктів проживання, доставка води, продуктів харчування, медикаментів, догляд за хворими та людьми похилого віку);

 - надання допомоги професіональним рятувальникам в організації життєдіяльності на період проведення рятувальних робіт; - виконання заходів з охорони громадського порядку (огородження небезпечних зон і ділянок, об’єктів ведення аварійних та інших невідкладних робіт, оточення зони надзвичайної ситуації та недопущення сторонніх осіб, тощо).

       2.2. З одержанням інформації про загрозу  або виникнення надзвичайної ситуації Ярунський сільський голова, депутати, члени виконавчого комітету  надають пропозиції щодо особового складу добровільних формувань.

       2.3. Апарат виконавчого комітету Ярунської сільської ради опрацьовує надані пропозиції та включає їх до проекту рішення виконавчого комітету селищної ради.

       2.4. Рішення про створення добровільних формувань приймається на засіданні виконавчого комітету селищної ради. Після прийняття рішення про створення добровільних формувань керівникам підприємств, установ та організацій надається список працівників, які беруть участь в цих формуваннях для видання відповідного розпорядження.

          2.5. З метою оперативного надання пропозицій щодо створення добровільних формувань депутати, завчасно проводять роботу щодо визначення кандидатів для участі в добровільних формуваннях.

          3. Комплектування, структура та оснащення добровільних формувань.

         3.1. До складу добровільних формувань цивільного захисту на добровільних засадах включаються громадяни України, які за станом здоров'я придатні до військової служби та не досягли граничного віку перебування військовозобов'язаних у запасі другого розряду.

        3.2. Права добровільних формувань та громадян, які виконують завдання у їх складі, а також обов'язки таких громадян визначаються відповідно до Кодексу цивільного захисту України. Страхування здоров'я та життя членів (учасників) добровільних формувань цивільного захисту на період виконання ними допоміжних робіт здійснюється відповідно до законодавства.

       3.3. Добровільне формування очолює начальник, який призначається та звільняється виконкомом сільської ради. Начальник здійснює керівництво добровільним формуванням цивільного захисту та несе персональну відповідальність за виконання покладених на нього функцій.

       3.4. Добровільні формування цивільного захисту на період виконання поставлених їм завдань на умовах повернення забезпечуються необхідним майном (приміщеннями, засобами зв'язку, автотранспортними засобами, оргтехнікою тощо) виконавчим комітетом Ярунської сільської ради. Надання зазначеного майна, його зберігання та повернення здійснюється у порядку, визначеному виконавчим комітетом сільської ради.

       3.5. Порядок залучення добровільних формувань та обсяги допоміжних робіт для добровільних формувань цивільного захисту визначаються виконавчим комітетом Ярунської сільської  ради.

      3.6. Діяльність добровільних формувань цивільного захисту після завершення виконання ними допоміжних робіт припиняється за рішенням виконавчого комітету Ярунської  сільської ради.

       3.7. Інформація про утворення добровільних формувань цивільного захисту та залучення їх до виконання допоміжних робіт відображається у звітних документах з питань цивільного захисту виконавчим комітетом Ярунської сільської ради.

 

 

Секретар ради                   /підпис існує/                         Ірина ПОСТАЙЧУК

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь