План заходів щодо складання проєкту бюджету Ярунської сільської територіальної громади на 2022 рік

ЯРУНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я № 105

Фото без описувід  28  жовтня 2021 року

Про затвердження Плану заходів щодо

складання  проєкту  бюджету Ярунської

сільської територіальної громади на 2022 рік

З метою організації роботи на кожній стадії бюджетного процесу на місцевому рівні відповідно до Конституції України, Наказу Міністерства фінансів України від 31.05.2019 р. № 228 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо підготовки та затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу на місцевому рівні», керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет  Ярунської  сільської ради:

ВИРІШИВ:

1. Затвердити План заходів щодо складання проєкту бюджету Ярунської сільської  територіальної громади на 2022 рік згідно з додатком.

1.  Керівникам виконавчих органів ради, структурних підрозділів ради, керівникам бюджетних установ, які фінансуються із сільського бюджету та іншим виконавцям заходів, у межах повноважень, забезпечити виконання планів заходів.

1. Координацію роботи щодо виконання цього рішення доручити відділу фінансів  Ярунської сільської ради.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Сільський голова                                                       Сергій РОМАНЮК

Додаток   до рішення виконавчого комітету Ярунської сільської ради

від   28.10.2021 року    № 105

ПЛАН ЗАХОДІВ

щодо складання проєкту бюджету Ярунської сільської

територіальної громади на 2022 рік

Зміст заходів

Відповідальні за виконання

1

Доведення до головних розпорядників  бюджетних коштів особливостей складання розрахунків до проекту сільського бюджету та прогнозних обсягів міжбюджетних трансфертів на плановий рік, надісланих Мінфіном.

Після отримання з Мінфіну

2

Доведення до головних розпорядників бюджетних коштів:

- прогнозних обсягів міжбюджетних трансфертів, врахованих у проєкті державного бюджету, схваленого Кабінетом Міністрів України;

- методики їх визначення.

Після їх отримання

3

Доведення до головних розпорядників бюджетних коштів:

- інструкції з підготовки бюджетних запитів ( або зміни до діючої інструкції);

-граничних показників видатків місцевого бюджету та надання кредитів з місцевого бюджету;

- інструктивного листа щодо організаційних та інших вимог, яких зобов’язані дотримуватися всі розпорядники бюджетних коштів .

Жовтень   2021р.

4

Організація роботи з розробки бюджетних запитів  бюджетних установ на 2022 рік

Вересень-жовтень 2021р.

Головні розпорядники бюджетних коштів

5

Подання бюджетних запитів відділу фінансів Ярунської сільської ради.

До 10 листопада 2021р.

Головні розпорядники бюджетних коштів

6

Здійснення аналізу бюджетних запитів, отриманих від головних розпорядників бюджетних коштів, та прийняття рішення щодо включення їх до пропозиції проекту місцевого бюджету.

Листопад  2021 р.

7

Подання інформації, що міститься в бюджетних запитах, поданих головними розпорядниками бюджетних коштів через ПЗ «LOGICA»

До 31 грудня 2021 р.

Головні розпорядники бюджетних коштів, відділ фінансів

8

Доведення до головних розпорядників бюджетних коштів обсягів міжбюджетних трансфертів, врахованих у проекті Державного бюджету, прийнятого Верховною Радою України у другому читанні

Після прийняття проекту Державного бюджету Верховною Радою України у другому читанні

9

Підготовка проєкту рішення про сільський бюджет з додатками згідно з типовою формою, затвердженою відповідним наказом Мінфіну, і матеріалів, передбачених статтею 76 Бюджетного кодексу України, та подання його виконавчому комітету сільської ради.

10

Схвалення проєкту рішення про бюджет Ярунської сільської територіальної громади на 2022 рік

Листопад  2021 р.

Виконавчий комітет сільської ради

11

Подання інформації, що міститься в проєкті рішення про сільський бюджет через ПЗ «LOGICA»

12

Оприлюднення проєкту рішення сільської ради про сільський бюджет, схваленого виконавчим комітетом Ярунської сільської ради.

За 10 робочих днів до дати його розгляду радою

Виконавчий комітет сільської ради

13

Направлення схваленого проєкту рішення про сільський бюджет до сільської ради.

14

Розміщення бюджетних запитів на офіційних сайтах або оприлюднення їх в інший спосіб

Не пізніше ніж через три робочих дні після подання сільської ради проєкту рішення про сільський бюджет

Головні розпорядники коштів

15

Доопрацювання проєкту рішення сільської ради про сільський бюджет з урахуванням показників обсягів міжбюджетних трансфертів, врахованих у проєкті державного бюджету, прийнятому Верховною Радою України у другому читанні.

16

Супровід розгляду проєкту рішення про бюджет на постійних комісіях та на сесії сільської ради

До 25 грудня

2021 р.