Ярунська сільська рада

Новоград-Волинського району Житомирської області

Х11І сесія ради VIІI скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від   20 грудня 2021року                                                                    №  1916

Про затвердження плану

діяльності з підготовки

проектів регуляторних актів

на 2022 рік

Відповідно до ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» :

1. Затвердити план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Ярунської сільської ради на  2022 рік згідно з додатком.

2. Заступнику голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рай Ю.В. оприлюднити план діяльності Ярунської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на веб-сайті сільради.

3.Структурним підрозділам Ярунської сільської ради в разі розробки регуляторних актів в 2022 році внести відповідні зміни до даного Плану не пізніше десяти робочих днів з дня початку підготовки цих проектів.

4. Комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, прав людини, законності, депутатської діяльності,  етики та регламенту

Ярунської сільської ради щоквартально проводити перегляд діючих регуляторних актів на предмет відповідності чинному законодавству України.

5.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова                                                         Сергій РОМАНЮК