Дорогі жителі Ярунської громади від щирої душі та з великою радістю вітаю Вас зі Святим Вечором та Різдвом Христовим!

Дата: 07.01.2022 07:00

У Різдвяний Святвечір бажаю усім відкрити серця, і насолодитися присутністю рідних і близьких людей. Нехай яскрава зірка надії і любові горить над вашим домом. А в душі завжди знайдеться місце для прощення. Затишку вам, добра і Божого Благословення.

Нехай у Вашому домі завжди панують мир, добробут, взаєморозуміння, тепло і радість, осяяні світлом Різдвяної свічки, любов'ю рідних і близьких, теплом домашнього вогнища .

У ці чарівні дні нехай радість панує в душі і усмішка сяє на обличчі, щастя входить в будинок і сяйво свічок проганяє смуток та темряву!
 Нехай ангел завжди оберігає Вас від негараздів, а Господь дарує благословення на всі добрі справи!

Нехай збуваються найзаповітніші мрії!

Гарних Вам і радісних Різдвяних свят!

З повагою , сільський голова  - Сергій Романюк.Фото без опису