Сімейний патронат

Дата: 23.01.2022 11:45

Термін перебування під патронатом визначається потребами дитини та залежить від складності життєвих обставин, які спричинили її влаштування, але не має перевищувати 3 місяці.
В окремих випадках є потреба в подовженні термінів, але загальний термін перебування не повинен перевищувати 6 місяців.
Якщо після спливання зазначеного терміну, біологічними батьками дитини не подолано складні життєві обставини, або за інших причин повернення до сім’ї не є можливим, для дитини підберуть альтернативні форми сімейного виховання – усиновлення, опіка/піклування, прийомна сім’я чи дитячий будинок сімейного типу.

Перелік документів, які потрібно зібрати кандидатам у патронатні вихователі:
• Заява;
• Копія паспорта свого та кандидата у помічники патронатного вихователя;
• Довідка про склад сім'ї (форма №3);
• Копія трудової книжки (за наявності);
• Висновки про стан здоров'я свого та кандидата у помічники патронатного вихователя;
• Довідки від нарколога, психіатра та фтизіатра, а т.ч. і для осіб, які проживають разом із кандидатом у патронатні вихователі;
• Довідки про відсутність судимості, в т.ч. і у повнолітніх членів сім'ї, які проживають разом із кандидатом у патронатні вихователі;
• Документ, що підтверджує право власності або користування житловим приміщенням;
• Письмова згода на влаштування дітей до цієї сім'ї усіх повнолітніх членів сім'ї кандидата у патронатні вихователі.Фото без опису