Дорогі друзі! Сьогодні ми відзначаємо 26 річницю Конституції України – Основного Закону нашої держави.

Дата: 28.06.2022 08:00

У ніч з 27 на 28 червня 1996 року Верховна Рада ухвалила Конституцію України. Цю історичну подію сьогодні ми сприймаємо особливо, адже в Основному Законі закладені головні засади Української держави: Незалежність, територіальна цілісність, законодавчо прописаний державний устрій тощо.

В умовах війни, яку розв’язала Росія проти України значення Конституції зростає неймовірно. Кремлівська зграя нелюдів поставили собі завдання знищити нас фізично, знищити Україну як Державу.

Ми бачимо як загарбники на окупованих територіях, перш за все, намагаються скасовувати дію українських законів, в першу чергу - Конституції України, яка гарантує українцям громадянські права.

Захистимо Незалежну Україну! Захистимо нашу Конституцію!

Слава Збройним Силам України!

Смерть російським окупантам!

Все буде Україна!