Щиро вітаємо усіх, хто пов'язав свою долю з лісом , з професійним святом – Днем працівника лісу!

Дата: 17.09.2022 08:29

Цьогоріч це свято ми відзначаємо в умовах війни і героїчного спротиву українського народу російським загарбникам.

Ми горді тим, що наша держава та наш народ так мужньо відстоюють демократичні цінності та непереборне прагнення свободи.

Тож, будьмо сильні, єдині, живімо майбутнім, бережімо себе, своїх рідних, захищаймо нашу Незалежність та Справедливість!

Мирного неба нам та доброї долі в такій рідній Україні!

День працівника лісу — не лише професійне свято, яке за традицією відзначаєтеся золотої осені. Це, можна сказати, своєрідний іспит совісті для наших співвітчизників у самооцінці ставлення до рідної природи і до лісу.

Один з класиків писав «Слово героя поета у порівнянні з заслугами лісівників блідне, скромна праця лісівників створює Щастя наступних поколінь».

Тож шановні працівники лісу! Прийміть в цей чудовий, осінній день найщиріші слова вітання з професійним святом, а також вшануймо пам‘ ять усіх захисників, усіх лісівників, які загинули в цій безжальній війні!

Вічна Слава Героям!