Шановні працівники соціальної сфери Ярунської громади! Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників соціальної сфери!

Дата: 06.11.2022 09:30

Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість жителів нашої громади, котрі потребують уваги й підтримки з боку держави, не покинуті та не забуті, відчувають себе захищеними.

З початку повномасштабного вторгнення на Ваші плечі лягла додаткова відповідальність – турбота про українських героїв, ВПО та інших постраждалих від війни людей. Ви гідно та з почуттям глибокого патріотизму виконуєте свій професійний обов’язок.

Від імені всіх мешканців нашої громади висловлюю глибоку подяку кожному соціальному працівнику за вашу щоденну нелегку працю. Нехай заслужена повага від людей надає вам сили, нехай все намічене виконується.

Зичу вам міцного здоров'я, невичерпної життєвої енергії, добробуту, достатку та здійснення всіх заповітних мрій, нехай добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею!

І усім нам миру!

З повагою, голова Ярунської ТГ - Сергій Романюк.