Суб’єкти господарювання можуть подати на реєстрацію декларацій відповідності матеріально-технічної бази через «Портал електронних послуг ДСНС» та портал «Дія»

Дата: 23.06.2023 14:42

Фото без опису

На сьогоднішній час, Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Головне управління надають (безпекова ситуація) адміністративні послуги щодо реєстрації декларацій відповідності матеріально-технічної бази суб’єктів господарювання вимогам законодавства у сфері пожежної безпеки, як через Єдиний державний портал адміністративних послуг, зокрема через інтегровану з ним інформаційну систему ДСНС (портал «ДІЯ»), так і в паперовому вигляді.

Для подання Декларації через Єдиний державний портал адміністративних послуг, зокрема через інтегровану з ним інформаційну систему ДСНС, вводиться в пошуку «Портал електронних послуг ДСНС». За допомогою електронного цифрового підпису здійснюється вхід в особистий кабінет, де в подальшому здійснюється заповнення та подача Декларації.

Щоб подати декларацію відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки в електронній формі перейдіть за посиланням https://e-services.dsns.gov.ua/.