Шановні жителі Ярунської громади! Щиро вітаю Вас з Днем Незалежності України!

Дата: 24.08.2023 08:15

Сьогодні – головне державне свято України – День Незалежності. Свято, за яке триває боротьба. 547 днів повномасштабного вторгнення росії в Україну, ми ціною власного життя вкотре виборюємо право жити у вільній, демократичній країні.

Та, навіть, в такий непростий час війни з агресором, нашим Воїнам не бракує незламності духу, сміливості та бажання жити у вільній державі. І кожен мешканець нашої громади старається робити все, щоб разом вистояти в цій важкій боротьбі за нашу свободу, за те, щоб Україна вистояла і перемогла. Лише завдяки згуртованості, підтримці один одного, повазі до ближнього та своєї держави, ми переможемо!

А особливо щира подяка та низький уклін всім захисникам нашої країни, які боролись та продовжують боротись за рідну землю, аби наша країна залишалась незалежною!

Від усієї душі зичу Вам міцного здоров’я, миру на рідній землі, добра, достатку, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.

Слава Україні!

Героям Слава!