Сьогодні, в День пам'яті захисників України

Дата: 29.08.2023 13:34

Сьогодні, в День пам'яті захисників України, які віддали життя щоб відстояти нашу країну, її державність, незалежність і соборність, відбулась урочиста церемонія відкриття меморіальної дошки , в селі Колодянка , загиблому Герою - СЛЮСАРЕНКУ ОЛЕГУ ЛЕОНІДОВИЧУ, яку встановили на місцевому ліцеї , поряд із загиблими Героями - ШУМЛЯКІВСЬКИМ ЮРІЄМ та ОСІПЧУКОМ ІВАНОМ . У відкритті взяли участь - голова Звягельської РДА - Іван Туровський , перший заступник Звягельської РДА - Юрій Оханський , голова Звягельської районної ради - Артур Загривий та Ярунський сільський голова - Сергій Романюк.

Щира подяка відважним землякам, які зі зброєю в руках стали на захист територіальної цілісності і суверинітету нашої держави, віддано боролися за незалежність та свободу України, мир і спокій на рідній землі та захищали кожного з нас!!!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису