Пам’ять… Вона нетлінна і вічна….

Дата: 29.08.2023 13:42

Що залишаєш ти нам? Меморіальні дошки - як символ про тих, хто пройшов війну, хто своїми грудьми прикривав рідну землю.

29 серпня, у День пам'яті загиблих захисників України , в Орепівському ліцеї відбулося відкриття меморіальної дошки загиблому воїну Блезниченку Євгенію Олександровичу . Під час відкриття меморіальної дошки були присутні жителі села Орепи , Ярунський сільський голова - Сергій Романюк , голова Звягельської РДА - Іван Туровський , перший заступник Звягельської РДА - Юрій Оханський, голова Звягельської районної ради - Артур Загривий та священники Православної церкви України .

Молодий солдат загинув у бою за визволення української землі від російських окупантів. Усі ми пам’ятатимемо нашого воїна як доброго, працьовитого, веселого односельчанина, а головне – патріота своєї країни. Адже він виконав свій обов’язок перед Батьківщиною, захищаючи нас.

Таким він був, таким він є, таким він залишиться навіки. Наш герой з меморіальної дошки щодня зустрічатиме і проводжатиме поглядом односельчан, і нагадуватиме кожному, що він поклав життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні.

Спочивай наш Герою! Твій подвиг не буде забутим!

Допоки ми живі — житиме пам’ять про Героя.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису