До уваги жителів Житомирщини! Долучайтеся до літературного марафону “Війна росії проти України.Відсіч”

Дата: 06.09.2023 10:06

Фото без опису

Мрієте щоб ваші твори звучали зі сцени? Беріть участь у Літературному марафоні України / Житомирщини “Війна росії проти України. ВІДСІЧ. — 2023”.

Марафон проводиться на конкурсних засадах у номінаціях:

драматургія;

проза;

поезія.

В Марафоні беруть участь автори у наступних вікових категоріях:

9-15 років;

16-25 років;

старші 25 років.

Аби долучитися до конкурсу потрібно зареєструватися за посиланням.

Рукописи приймаються з 01 по 21 вересня 2023 року на електронну адресу [email protected].

Деталі участі у Положенні про проведення Літературного марафону за посиланням.

На Марафон подаються нові оригінальні твори авторів або колективу авторів (не більше чотирьох осіб), не опубліковані окремим виданням та написані з 24 лютого 2022 р.

У Марафоні беруть участь як аматори так і письменники професіонали, що проживають (за місцем реєстрації) на території Житомирської області та внутрішньо переміщенні особи, які на даний час зареєстровані на Житомирщині.

Організатори проєкту є Громадська організація “Головна Сцена” в партнерстві з Житомирською обласною бібліотекою для дітей та юнацтва, Житомирською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. Олега Ольжича та Житомирською обласною філармонією ім. С. Ріхтера, а також за підтримки Українського інституту книги, Управління культури та туризму Житомирської ОВА Управління культури Житомирської Міської Ради, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.