Дата: від до Скинути

Президент посмертно нагородив орденом «За мужність» III ступеня ГОНЧАРУКА Віктора Васильовича

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ №375/2022 «Про відзначення державними нагородами України» (https://bit.ly/3wWiM1U). Згідно з Указом, за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, старшого солдата ГОНЧАРУКА Віктора Васильовича посмертно нагороджено орденом «За мужність» III ступеня.

12:19 30.05.2022

ЄВРОСОЮЗ ТА МОМ РОЗРОБИЛИ ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Європейський Союз спільно з Міжнародною організацією з міграції (МОМ), Міністерство соціальної політики України запустили всеукраїнську комунікаційну кампанію, присвячену безпеці внутрішньо переміщених осіб. Станом на кінець квітня таких було 7,7 мільйона. Очевидно, їхня кількість зростатиме.

14:18 27.05.2022

ЗНАЙТИ РОБОТУ СТАНЕ ПРОСТІШЕ

Провідні сайти з пошуку роботи України відтепер працюють разом із Міністерством економіки України та Державною службою зайнятості.

13:21 27.05.2022

ВПО МОЖУТЬ ОТРИМАТИ МІЖНАРОДНУ ГРОШОВУ ДОПОМОГУ. ЯКІ ПРОГРАМИ ДОСТУПНІ?

Окрім державної допомоги внутрішньо переміщені особи можуть отримати міжнародну цільову грошову підтримку, що реалізується спільно з Урядом України. -повідомляється на урядовому порталі.

15:52 18.05.2022