Вийшов перший випуск про підготовку «Гвардії наступу», – МВС України.

Дата: 15.03.2023 11:24

Як повідомляє Міністерство внутрішніх справ України, презентовано перший випуск відеопроєкту, присвяченого формуванню «Гвардії наступу».

Так, лідер гурту «Антитіла» Тарас Тополя поспілкувався з 1-ю президентською бригадою оперативного призначення «Буревій».

Головними героями випуску стали: командир бригади “Буревій” Микола Мішакін, командир батальйону оперативного призначення Костянтин Вахрамєєв та солдат бригади «Буревій» Андрій Самарський.

Військовослужбовці бригади будуть працювати в екстремальних умовах, під великими навантаженнями та в постійній готовності вести бій. Вправи з вагою власного тіла, зі стрілецькою зброєю та спорядженням, подолання смуги перешкод – усе це спрямоване на розвиток витривалості та сили гвардійців.

«Буревій» – готові нищити ворога. Час повертати своє настав – долучайся до «Гвардії наступу»!

Охочі потрапити до лав бригади повинні заповнити анкету на сайті або зателефонувати за номером 080 010 00 20.

Консультацію також можна отримати за номером: 067 128 94 99 – відділ кадрів (пн.-пт.; 08:00-17:00).

Жителі Житомирщини також можуть подати заявку в ЦНАПах області:

м. Житомир, площа Польова, 8;

м. Бердичів, вул. Центральна, 1;

м. Коростень,  вул. Шевченка, 5;

м. Звягель, вул. Шевченка, 20.

Нагадаємо, що бригада “Кара-Даг” закликає разом підняти Український прапор над Кримом.

Довідково. Основа підрозділу «Буревій» – бійці 1-шої Президентської бригади оперативного призначення. Вони на початку повномасштабного вторгнення обороняли столицю, а нині тримають Бахмут.